Strom CORONA

Samolepky na zeď - Strom CORONA
S
Samolepky na zeď - Strom CORONA
M
Samolepky na zeď - Strom CORONA
L
Samolepky na zeď - Strom CORONA
XL - Výška stromu 200 cm - sleva 20%

Cena:480 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ 0079
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: Sada obsahuje  lístečky stromů které si lepíte dle Vaší fantazie a kmen, který je nalepen na přenosovou folii a to pro snadnější aplikaci na stěnu. 

Setkáváte se s dekorem, který je nejprodávanějším stromem!!!. Jeho mohutnost je naprosto famozní  a vdechne každé zdi jiný vzhled. Často se stává doménou a vnáší pocit klidu a pohody.

Pokud by jste chtěli motiv stromu nalepit na dlažbu, tak se nemusíte obávat, velice dobře drží jak pod vodou, tak i na dlažbě.

  

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.Samolepky-na-zed.cz patří mezi moderní dekoraci, kterou využívá stále větší počet lidí, mohou se aplikovat nejen na zeď, ale i na sklo, lamina, dřevotřísky a jiná místa.

Naše levné samolepky jsou vyrobeny pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace samolepících dekorací  je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní. U každé nálepky máte možnost výběru barvy, velikosti i směru.

Výběr místa závisí jen na vás, ale některá omezení samozřejmě existují. Měli byste se vyvarovat lepení na místa, kde je zvýšená teplota (krby, topení, trouba, …) a kde hrozí poškození od mastnoty a chemických prostředků.
 
Příjemný výběr Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz

 

rostliny Strom CORONA

Související zboží

Strom VARIABLE

Dekorace na zeď -  Strom
Cena: 380 Kč

Květina Florelo

Samolepka na zeď -  Květinový
Cena: 200 Kč

Rostlina Tarako

Samolepka na zeď - rostliny Tarako
Cena: 510 Kč
AKCE

Květiny

Samolepky na zeď -   květiny
Cena: 349 Kč

Strom srdcový

Samolepky na zeď -   Strom  Srdcový
Cena: 458 Kč

Palmy

Samolepky na zeď - příroda Palmy
Cena: 937 Kč

Strom staletý

Samolepky na zeď - Strom staletý
Cena: 349 Kč

Strom Tribu

Samolepky na zeď - Strom Tribu
Cena: 350 Kč

Strom TILA

Samolepy na zeď -  Strom TILA
Cena: 460 Kč
AKCE