Obchodní podmínky

 VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ
Uzavřením kupní smlouvy kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí. Tyto obchodní podmínky tvoří nedílnou součást uzavřené smlouvy a jsou zobrazeny na webových stránkách internetového obchodu www.samolepky-na-zed.cz.

OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ
Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě – objednávce. Zavazujeme se, že svým odběratelům budeme dodávat jen zboží v perfektním stavu a v souladu s předpisy a nařízenímmi platných na území České republiky. Podmínkou pro naplnění platnosti naší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva vzniká dodáním zboží.

POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY
Objednávka je přijata online systémem, potvrzení objednávky a expedici Vám zašleme e-mailem. Každou objednávku můžete do 24 hodin zrušit a to telefonicky, či e-mailem bez udání důvodu. Stačí uvést jméno, e-mail a název zboží. V případě dotazů nás kontaktujte.

BALNÉ A POŠTOVNÉ
Objednané zboží vám zašleme Obchodním balíke České pošty. V případě platby bankovním převodem, specifikujte toto v komentáři objednávky a proveďte platbu s variabilním symbolem čísla Vaší objednávky.

DODACÍ LHŮTA
Dodací lhůta je 3 - 6 dnů. Pokud zvolíte  přepravu balíku obchodním balíkek,dodání je do 2 dne od výroby vybraného sortimentu. 

REKLAMACE A ZÁRUKA NA ZBOŽÍ
Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Doporučujeme zboží překontrolovat bezprostředně po převzetí přímo na poště, kde lze případné vady reklamovat. 

Samolepky na zeď, jsou vyráběny na zakázku, tudíž se vzde nevztahuje podmínka-vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodu. Na to je i paragraf-ochrana dodavatele  k zákazníkovi. Zde, pokud tak nastane, je zapotřebí kontaktovat firmu a domluvit se na dalším řešení co s tím. 

 Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady a nevztahuje se na nesprávné použití výrobku, zejména špatnou aplikací a nesprávným skladováním. Jakmile je samolepky sejmuta z dodaného podkladu je její reklamace nemožná - jedná se o specifické zboží.

Postup při reklamaci:
Informujte nás o reklamaci prostřednictvím kontaktního formuláře, emailem nebo telefonicky viz sekce Kontakty. Zboží zašlete jako doporučený balík nikoliv dobírkou na naši adresu s dokladem o nabytí reklamovaného zboží.
Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy doručením zbožíprodejci.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Provozovatel tohoto internetového obchodu se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne jakékoli třetí straně. Potřebné osobní údaje budou předány pouze České poště. (jméno, adresa, popř. telefon). Vaše data budou dle zákona zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi prodávajícím a kupujícím.

Samolepky-na-zed.cz

Lenka Schrotterová

 Mezná 54   

393 01 Mezná

IČO: 72570730
email: info@samolepky-na-zed.cz

Tel: 731695981