Spolupráce

 Velkoobchod

Máte kamenný obchod nebo internetový obchod pro dům, byt nebo zahradu a líbí se Vám naše výrobky, chtěli by jste je prodávat? Napište nám na info@samolepky-na-zed.cz a určitě se domluvíme.

 

Dropshipping

 

Další možností obchodní spolupráce s námi je tzv. dropshipping obchodní model určený pro on-line začínající podnikatele bez počátečního vstupního kapitálu, pracovních sil a skladových prostor. Pokud se vám líbí naše produkty a rádi byste měli vlastní obchodní prostor, pak se spojte s námi. Zajistíme skladovou logistiku, balení i expedici zásilek. Vy se staráte pouze o propagaci produktů bez nutnosti zázemí a získávání zákazníků.

Disponujeme vlastním skladem a výrobou, proto jsme schopni rychle dodat velké množství zboží za výhodné ceny. Rádi vyhovíme i hromadným objednávkám jak pro velké společnosti a organizace, tak pro menší jednotlivce. Máte zájem o spolupráci? Neváhejte nás kontaktovat, určitě se domluvíme.

 

Spolupráce s novináři


Zaujala vás nabídka našich produktů? Marně sháníte odborný materiál pro napsání tematických článků? Napište nám. Pro novináře a redaktory máme připraveny odborné materiály i fotografie ve vysoké kvalitě pro přípravu článků v tištěných i internetových magazínech a časopisech.