Strom srdcový

Samolepky na zeď -  Strom Srdcový
Samolepky na zeď -  Strom Srdcový
S
Samolepky na zeď -  Strom Srdcový
M
Samolepky na zeď -  Strom Srdcový
XL
Samolepky na zeď -  Strom Srdcový

Cena:458 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ 0080
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047 Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popis:  Sada obsahuje srdcový lístečky, který si lepíte dle sebe a 1 kmen. Kmen je pro snadnější aplikaci nalepen na přenosku.

Tento dekor je určený pro zamilovaný .

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna. Samolepky-na-zed.cz patří mezi moderní dekorace, kterou využívá stále větší počet lidí, mohou se aplikovat nejen na zeď, ale i na sklo, lamina, dřevotřísky a jiná místa.

Naše levné samolepky jsou vyrobeny pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace samolepících dekorací  je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která usnadní aplikaci na zeď. U každé nálepky máte možnost výběru barvy, velikosti i směru.

Výběr místa závisí jen na vás, ale některá omezení samozřejmě existují. Měli byste se vyvarovat lepení na místa, kde je zvýšená teplota (krby, topení, trouba, …) a kde hrozí poškození od mastnoty a chemických prostředků.
 
Příjemný výběr Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz

 

 

rostliny Strom srdcový

Související zboží

Strom VARIABLE

Dekorace na zeď - Strom
Cena: 380 Kč

Strom CORONA

Samolepky na zeď - Strom CORONA
Cena: 480 Kč

Strom staletý

Samolepky na zeď - Strom staletý
Cena: 349 Kč

Strom Tribu

Samolepky na zeď - Strom Tribu
Cena: 350 Kč

Strom TILA

Samolepy na zeď - Strom TILA
Cena: 460 Kč
AKCE