Strom staletý

Samolepky na zeď - Strom staletý
S
Samolepky na zeď - Strom staletý
M
Samolepky na zeď - Strom staletý
L
Samolepky na zeď - Strom staletý
XL
Samolepky na zeď - Strom staletý

Cena:349 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ 0076
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Rostliny jako dekorační samolepky na zeď vytvoří okouzlijící nádech i v moderním nadčasovém interiéru. Tento strom se tak  trochu podobá boncaji. Tudíž kam by jste tuto samolepku  umístili, je snad pouze na Vašich prostorech v bytě. 

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky lze nalepit na jakýkoliv hladký povrch jako například dveře, skříně, zrcadla, lednice, obklady apod. Barevné samolepící dekorace zkrášlí každý prostor, od interiérů obývacích pokojů, až po komerční a veřejné prostory. Všechny naše dekorace nevyžadují žádné složité lepení a zvládne je nalepit opravdu každý.  Větší formáty samolepek doporučujeme lepit ve dvou lidech, aby nedošlo ke kontaktu obou lepících ploch. Pro více informací k lepení dekorací na zeď prosím navštivte sekci „Jak nalepit samolepky“.


Samolepící dekorativní samolepky vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.

U každé samolepky na zeď máte pod fotografií možnost výběru velikosti dekorace, na základě které se Vám také automaticky přepočítá cena. Drtivá většina z našich produktů je ve 4 standardních rozměrech. V případě, že požadujete rozměr samolepky, který standardně v naší nabídce nenajdete, neváhejte nás kontaktovat, samolepku Vám v požadované velikosti vyrobíme a vše přizpůsobíme Vaší maximální spokojenosti bez dalších poplatků.

 

 

rostliny Strom staletý

Související zboží

Strom VARIABLE

Dekorace na zeď -  Strom
Cena: 380 Kč

Strom srdcový

Samolepky na zeď -   Strom  Srdcový
Cena: 458 Kč

Had

Samolepky na zeď - Had
Cena: 355 Kč

Strom CORONA

Samolepky na zeď - Strom CORONA
Cena: 480 Kč