Had

Samolepky na zeď - Had
S
Samolepky na zeď - Had
M
Samolepky na zeď - Had
L
Samolepky na zeď - Had
XL
Samolepky na zeď - Had

Cena:355 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ 0023
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Dětská dekorace na stěnu - Had je doménou na všech zdech. Had je pro silnější jedince, kteří díky této samolepce umocní své pocity a hlavně styl. Pokud chcete touto samolepkou někoho oslnit, určitě vybírejte větší velikost!!

Vlnící se had třeba nad postelí či okraji futer a nebo zrovna plazící se po zemi zvedne dech opravdu každému a to je účel této samolepky. Pokud by jste ji chtěli umístit třeba zrovna do vany můžete. Samolepky drží velice dobře i pod vodou a to díky své vysoké kvalitě.

 

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Samolepky nejsou určeny pouze na zeď - lze je lepit také na dveře, skříně, zrcadla, lednice či jakýkoliv jiný hladký a čistý povrch.
U všech našich dekorací Vám garantujeme velmi snadné lepení na Vámi vybraný podklad. Samolepky na zeď zvládne nalepit opravdu každý. U členitějších motivů automaticky k objednávce dodáváme přenosovou fólii pro snadné nalepení.

Samolepící dekorativní samolepky vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.

Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz

 

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá

zvířata Had
Dětské Had

Související zboží

Chobotnice

Samolepka na zeď - Chobotnička
Cena: 450 Kč

Hello Kitty

Samolepky na zeď - Hello Kitty
Cena: 512 Kč

Krteček

Samolepky na zeď - Krteček, Krtek
Cena: 458 Kč

Strom staletý

Samolepky na zeď - Strom staletý
Cena: 349 Kč