Chobotnice

Samolepka na zeď - Chobotnička
S
Samolepka na zeď - Chobotnička
M
Samolepka na zeď - Chobotnička
L
Samolepka na zeď - Chobotnička
XL
Samolepka na zeď - Chobotnička

Cena:450 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ 0027
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Vytvořte si doma kousek podmořského světa tímto dekorem vyjadřující chobotnici.Velice úchvatně vypadá v koupelně či jiných relaxačních bazénových zařízeních. Pro prohloubení vzhledu můžete tento dekor doplnit rybičkami  - http://www.samolepky-na-zed.cz/Samolepky-na-zed/Detske/Samolepky-na-zed-Morsky-svet . Spolu tvoří dvojici, která nadchne snad každého. 

Pro Vaši zajímavost - drží i pod vodou a to díky své vysoké kvalitě!!!!!!!!! 

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Využijte moderní a originálních design ve výzdobě Vašeho interiéru. Samolepící dekorativní samolepky lze lepit nejen na stěnu, ale na všechny hladké a čisté povrchy, kterými mohou být např. obklady v koupelně, lamina i dřevěné či skleněné povrchy jako skříně, dveře, zrcadla či jiné povrchy v interiéru Vašeho bytu.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.

Samolepící dekorativní samolepky vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.

Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz

zvířata Chobotnice
Dětské Chobotnice

Související zboží

Pavoučí teror

Samolepky na zeď -  Pavoučí teror
Cena: 392 Kč

Podmořský svět

Samolepky na zeď -  Podmořský svět
Cena: 447 Kč

Had

Samolepky na zeď - Had
Cena: 355 Kč

Mořský svět -…

Samolepky na zeď - Mořský svět
Cena: 632 Kč
AKCE

Saxofonista

Samolepky na zeď - Saxofonista
Cena: 600 Kč
AKCE

Mořský svět -…

Samolepky na zeď- rybka
Cena: 632 Kč
AKCE