Pavoučí teror

Samolepky na zeď -  Pavoučí teror
S
Samolepky na zeď -  Pavoučí teror
M
Samolepky na zeď -  Pavoučí teror
L
Samolepky na zeď -  Pavoučí teror
XL-směr pravý
Samolepky na zeď -  Pavoučí teror

Cena:392 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ 0059
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Dekorace na zeď Pavoučí teror je krásnou, ale i zároveň pro někoho strašidelnou samolepkou.  Tímto motivem můžou chlapci ukázat svůj styl a hlavně, že se jen tak něčeho nebojí. Pokud chcete opravdu někoho upoutat, volte větší velikost!!  Zkuste si namíchat  kombinace velkých a malých pavouků jak lezou všude po místnosti. Věřte, že vemou dech každému kdo je spatří.

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá

Samolepky na zeď nejsou určeny pouze na zeď - lze je lepit také na dveře, skříně, zrcadla, lednice či jakýkoliv jiný hladký a čistý povrch. U všech našich dekorací Vám garantujeme velmi snadné lepení na Vámi vybraný podklad. Samolepky na zeď zvládne nalepit opravdu každý. U členitějších motivů automaticky k objednávce dodáváme přenosovou fólii pro snadné nalepení.

zvířata Pavoučí teror

Související zboží

Marihuana

Samolepicí fólie-  Marihuana
Cena: 229 Kč

Chobotnice

Samolepka na zeď - Chobotnička
Cena: 450 Kč