Podmořský svět

Samolepky na zeď -  Podmořský svět
M
Samolepky na zeď -  Podmořský svět
S
Samolepky na zeď -  Podmořský svět
L
Samolepky na zeď -  Podmořský svět
XL-směr pravý
Samolepky na zeď -  Podmořský svět

Cena:447 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ 0063
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: V sadě jsou obsaženy různé typy rybek a mořských zvířátek, kdy největší dosahuje až 30cm .

Pokaždé když vkročíte do místnosti se ocitnete v podmořském světě plných mořských živočichů.Tyto nálepky na stěnu drží velice dobře jak na zdi, tak na dlažbě, ale naprostou bombou samolepek je, že drží i pod vodou ve vaně!!!!     Proto když se zákazníci rozhodují kam nalepí tyto mořské živočichy, tak jejich volba je skoro vždy koupelna.

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá

Samolepky na zeď nejsou určeny pouze na zeď - lze je lepit také na dveře, skříně, zrcadla, lednice či jakýkoliv jiný hladký a čistý povrch. U všech našich dekorací Vám garantujeme velmi snadné lepení na Vámi vybraný podklad. Samolepky na zeď zvládne nalepit opravdu každý. U členitějších motivů automaticky k objednávce dodáváme přenosovou fólii pro snadné nalepení.

zvířata Podmořský svět

Související zboží

Lodičky

Dětské dekorativní samolepky na zeď - Lodičky
Cena: 610 Kč

Chobotnice

Samolepka na zeď - Chobotnička
Cena: 450 Kč