Lodičky

Dětské dekorativní samolepky na zeď - Lodičky
Dětské dekorativní samolepky na zeď - Lodičky
Dětské dekorativní samolepky na zeď - Lodičky

Cena:610 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ 0045
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: U této dětské samolepky na zeď si můžete napsat 3 barvy, které by měli mít Vaše lodičky. Vlnky jsou vždy modré. Vaše požadované barvy  napište prosím při vyplňování objednávky a to do kolonky Poznámka.

Dekor lodiček je půvabný snad na každém místě, své místo, kde se nejvíce vyjímá je v prostoru koupelny či jiném bazénovém zařízení. Velice dobře drží na dlažbě, ale i pod vodou a to díky své vysoké kvalitě z které jsou samolepky vyrobeny.

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky nejsou určeny pouze na zeď - lze je lepit také na dveře, skříně, zrcadla, lednice či jakýkoliv jiný hladký a čistý povrch.
U všech našich dekorací Vám garantujeme velmi snadné lepení na Vámi vybraný podklad. Samolepky na zeď zvládne nalepit opravdu každý. U členitějších motivů automaticky k objednávce dodáváme přenosovou fólii pro snadné nalepení.

 Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.Pod fotografií samolepky za zdi máte možnost výběru barvy, velikosti a směrového zobrazení dekorace. První volbou je výběr barvy, kde se po kliknutí na paletku také automaticky změní barva na fotografii. Po výběru velikosti samolepící dekorativní samolepky také dojde k automatickému přepočítání ceny.

Samolepící dekorativní samolepky vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.

Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz

 

 

Dětské Lodičky

Související zboží

Pelikáni

Nálepky na zeď - Pelikáni
Cena: 632 Kč

Vláček

Samolepka - Vláček
Cena: 550 Kč

Podmořský svět

Samolepky na zeď -  Podmořský svět
Cena: 447 Kč

Mořský svět -…

Samolepky na zeď- rybka
Cena: 632 Kč
AKCE