Vláček

Samolepka - Vláček
Samolepka - Vláček
Samolepka - Vláček
Samolepka - Vláček

Cena:550 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ 0052
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek:  Dekorace na stěnu obsahuje: Lokomotivu, různé vagonky, spojky, obláčky. Při objednání do kolonky POZNAMKA napište  barvy z jakých barev by se  měl skládat Váš vláček. Doporučujeme volit velikost 2m a výš. 

Nechte se zavézt do země fantazie, dětská samolepící dekorace rozjasní oči všem dětem a to nejen těm co jsou milovníci vláčků. Velmi žádaná samolepka, není divu, je hravá a rozzáří každou ponurou místnost. Velmi objednávaná i do školních a mateřských institutů. Jako perlička našich samolepek je, že drží i pod vodou a dlažbě, takže kdyby Vás napadla myšlenka umístění vláčku do vany nebo na dlažbu do koupelny, tak nenastane žádný problém.

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky nejsou určeny pouze na zeď - lze je lepit také na dveře, skříně, zrcadla, lednice či jakýkoliv jiný hladký a čistý povrch.
U všech našich dekorací Vám garantujeme velmi snadné lepení na Vámi vybraný podklad. Samolepky na zeď zvládne nalepit opravdu každý. U členitějších motivů automaticky k objednávce dodáváme přenosovou fólii pro snadné nalepení.

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna 
Samolepící dekorativní samolepky vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý.

Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz

Dětské Vláček

Související zboží

Holčička s…

Dekorace na zeď, samolepky - Bublifuk
Cena: 465 Kč
AKCE

Lodičky

Dětské dekorativní samolepky na zeď - Lodičky
Cena: 610 Kč

Autíčka

Dětské samolepky na zeď -  Autíčka
Cena: 643 Kč
AKCE

Pampeliška

Samolepky na zeď - Pampeliška
Cena: 708 Kč

Housenka

Samolepky na zeď - zvířátka, zvířata
Cena: 741 Kč
AKCE