Housenka

Samolepky na zeď - zvířátka, zvířata
Samolepky na zeď - zvířátka, zvířata
Samolepky na zeď - zvířátka, zvířata

Cena:741 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ 0026
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: U této housenky je možnost výběru 4 barev, barvy napište prosím při objednání do kolonky Poznámka.

Tato famozní barevná housenka se skládá z jednotlivých kulatých dílců. Tudíž jaký tvar bude mít housenka je pouze na Vaši obrazotvornosti. Můžete ji nalepit na zeď a zároveň může přecházet na skříň nebo okno. Je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu a drží  na všem i pod vodou !!!

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat.

Samolepky  na zeď lze nalepit na jakýkoliv hladký povrch jako například dveře, skříně, zrcadla, lednice, obklady apod. Barevné samolepící dekorace zkrášlí každý prostor, od interiérů obývacích pokojů, až po komerční a veřejné prostory. Všechny naše dekorace nevyžadují žádné složité lepení a zvládne je nalepit opravdu každý.  Větší formáty samolepek doporučujeme lepit ve dvou lidech, aby nedošlo ke kontaktu obou lepících ploch. Pro více informací k lepení dekorací na zeď prosím navštivte sekci „návod samolepky“.

Samolepící dekorativní samolepky vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.

Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz


 

zvířata Housenka
Dětské Housenka

Související zboží

Vlastní jméno

Dekorace na zeď písmenka
Cena: 229 Kč

Vláček

Samolepka - Vláček
Cena: 550 Kč

Limba

Samolepky na zeď -  okrasné
Cena: 807 Kč
AKCE

Barevné skvrny

Samolepky na zeď - Barevné skvrny
Cena: 807 Kč

Bubliny Bolsa

Samolepky na zeď - Bubliny Bolsa
Cena: 340 Kč
AKCE

Dětské postavy

Samolepky na zeď - Dětské
Cena: 350 Kč