Vlastní jméno

Dekorace na zeď písmenka
Typ písma č.1
Dekorace na zeď písmenka
Typ písma č.2
Dekorace na zeď písmenka
Typ písma č.3
Dekorace na zeď písmenka
Typ písma č.4
Dekorace na zeď písmenka
Typ písma č. 5
Dekorace na zeď písmenka

Cena:229 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ00100
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


Popisek: V nabídce máte 5 druhů písma. Vyberte si velikost dle nabídky a při objednání do kolonky POZNÁMKA  si napište typ písma 1-5. Pokud se Vám nelíbí žádné písmo, napište si písmo vlastní a to ze základní tabulky písmen.

Jména nebo text jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a drží i na dlažbě, ale i pod vodou ve vaně !!!!   Proto zákazníci často využívají této kvality a lepí jména do vany kde součástí je voda. Jméno je krásně ponořené a působí tak nepopsatelně. 

Přezdívky - jména

 

Sloganvyráběn z matného samolepícího materiálu.

Už máte vše okoukané a chcete něco originálního. Jménem či přezdívkou  můžete zkrášlit různá místa.Samoleku jména či textu můžete aplikovat na zeď , zrcadlo, dveře, skříň, lamino, dřevotřísku či jiné místo. Jména vypadají vtipně, roztomile i hravě.Jménem či přezdívkou můžete obdarovat i známého či jiného v kolí.

Pokud by jste chtěli jiné míry jména než máme v nabídce, nebo i nějakou frázi, neváhejte nás kontaktovat. Na přání Vám vyrobíme rozměry dle vašich představ.

postavy Vlastní jméno

Související zboží

Housenka

Samolepky na zeď - zvířátka, zvířata
Cena: 741 Kč
AKCE