Holčička s bublifekem

Dekorace na zeď, samolepky - Bublifuk
Dekorace na zeď, samolepky - Bublifuk
Dekorace na zeď, samolepky - Bublifuk
L - Výška postavy 80cm, 45 bublin - sleva 15%

Cena:465 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ0024
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

 

Popisek: V sadě je vždy1 holčička a různé velikosti bublin. Možnost výběru i 2 barev příklad: Holčička černá a bubliny oranžové, vše napsat při objednání do kolonky POZNAMKA.

 

Dětská samolepka na zeď aneb foukni do bublifuku, rozjasní a zkrášlí každý dětský pokojíček. Každá holčička má ráda kolem sebe útulné prostředí a doplňky v pokojíčku vyjadřující její styl. Holčička s bublinami je i velice dobrým společníkem. Splňuje snad všechny kritéria, je hravá, vzdušná a po delší době můžete dekor přemístit a dát jí na jiné neokoukatelné místo.

Všechny naše samolepky jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího vinylového materiálu  a odpovídají naší ceně. Možná koukáte na jinou samolepku  a rozhodujete se. Velkou  výhodou oproti jiným samolepkám máme tu, že samolepky drží i pod vodou - naše samolepky můžete lepit i do vany kde se denně koupete.

Nejprodávanější a nejoblíbenější samolepka u holčiček!!!

 

 

Co jsou samolepky na zeď?

 Využijte moderní a originálních design ve výzdobě Vašeho interiéru. Samolepící dekorativní samolepky lze lepit nejen na stěnu, ale na všechny hladké a čisté povrchy, kterými mohou být např. obklady v koupelně, lamina i dřevěné či skleněné povrchy jako skříně, dveře, zrcadla či jiné povrchy v interiéru Vašeho bytu.

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat.

Samolepící dekorativní samolepky vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.

U každé samolepky na zeď máte pod fotografií možnost výběru velikosti dekorace, na základě které se Vám také automaticky přepočítá cena. Drtivá většina z našich produktů je ve 4 standardních rozměrech.

postavy Holčička s bublifekem
Dětské Holčička s bublifekem

Související zboží

Postavy Baletek

Dekorace na zeď dětské - Baletky
Cena: 460 Kč

Vláček

Samolepka - Vláček
Cena: 550 Kč

Postava kloučka

Samolepka na zeď - Postava kloučka
Cena: 490 Kč
AKCE

Barevné skvrny

Samolepky na zeď - Barevné skvrny
Cena: 807 Kč

Bubliny Bolsa

Samolepky na zeď - Bubliny Bolsa
Cena: 340 Kč
AKCE

Dětské postavy

Samolepky na zeď - Dětské
Cena: 350 Kč

Fotbalisti

Samolepky na zeď - Fotbalisti
Cena: 560 Kč

Hello Kitty

Samolepky na zeď - Hello Kitty
Cena: 512 Kč

Krteček

Samolepky na zeď - Krteček, Krtek
Cena: 458 Kč

Noty

Samolepky na zeď - Noty
Cena: 774 Kč