Fotbalisti

Samolepky na zeď - Fotbalisti
Samolepky na zeď - Fotbalisti
Samolepky na zeď - Fotbalisti

Cena:560 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ0022Co jsou samolepky na zeď?
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: V sadě jsou obsaženy vždy tyto samolepky: 5 fotbalistů,1 míč, 1 brána a různé kusy tráv. Výšku fotbalistů si volíte dle naší nabídky.

Nabízíme Vám dekoraci, která je velice vyhledávaná. Touto samolepkou  uděláte radost jak malým fanouškům, tak i velkým fanouškům fotbalu.  Fotbalisti jsou pěkné nejen na zdi, ale i na skříni, dveřích a jiných míst. Zákazníci velice rádi dekor rozhází a to pro zvětšení dekoru, část fotbalistů umístí ne jednu stranu a druhou část na druhou stranu.

Velice dobře drží i na dlažbě i pod vodou a to díky své vysoké kvalitní folii !!!

 

Co jsou samolepky na zeď?

U každé samolepky na zeď máte pod fotografií možnost výběru velikosti dekorace, na základě které se Vám také automaticky přepočítá cena. Drtivá většina z našich produktů je ve 4 standardních rozměrech. V případě, že požadujete rozměr samolepky, který standardně v naší nabídce nenajdete, neváhejte nás kontaktovat, samolepku Vám v požadované velikosti vyrobíme a vše přizpůsobíme Vaší maximální spokojenosti bez dalších poplatků.

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.

Dekorace na zeď lze nalepit na jakýkoliv hladký povrch jako například dveře, skříně, zrcadla, lednice, obklady apod. Barevné samolepící dekorace zkrášlí každý prostor, od interiérů obývacích pokojů, až po komerční a veřejné prostory. Všechny naše dekorace nevyžadují žádné složité lepení a zvládne je nalepit opravdu každý.  Větší formáty samolepek doporučujeme lepit ve dvou lidech, aby nedošlo ke kontaktu obou lepících ploch. Pro více informací k lepení dekorací na zeď prosím navštivte sekci „Jak nalepit samolepky“.

postavy Fotbalisti
Dětské Fotbalisti

Související zboží

Holčička s…

Dekorace na zeď, samolepky - Bublifuk
Cena: 465 Kč
AKCE

Karma

Samolepka na vypínač  - Karma
Cena: 98 Kč

Postava kloučka

Samolepka na zeď - Postava kloučka
Cena: 490 Kč
AKCE

Bublifuk

Samolepky na zeď - Bublifuk
Cena: 415 Kč
AKCE

Dětské postavy

Samolepky na zeď - Dětské
Cena: 350 Kč