Bublifuk

Samolepky na zeď - Bublifuk
Samolepky na zeď - Bublifuk
Samolepky na zeď - Bublifuk
L - Výška hlavy 90 cm,30 bublin až 23 cm - sleva 30%

Cena:415 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ007
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: Sada obsahuje: 1 hlavu, 1 ruku a různé velikosti bublin. 

 

Neokoukatelné samolepky na zeď se hodí do každého interiéru. Její nezaměnitelnost se opírá o více jak několika letou tradici a pořád TOP nálepku na zeď.

 

Velice kuriozně se hodí do všech možných rohů, kdy hlava opticky z ní vychází. Proto tento dekor nadchne snad každého kdo ji spatří. Samolepky na zeď bubliny  provzdušní  stěnu a jsou tak dvojicí, která patří nerozlučně k sobě. Naprostá  bomba je, že samolepky drží i na dlažbě a hlavně pod vodou !!!

U všech našich samolepících dekorací Vám garantujeme velmi snadné lepení na Vámi vybraný podklad. Samolepky na zeď, tapety na zeď, ale i šablony na malování zvládne nalepit opravdu každý. U členitějších motivů je dekor nalepen na přenosovou folii, pro snadnější nalepení.Samolepky na zeď jsou vyráběny z kvalitního materiálu. Nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi.

Dekorace na zeď se dají aplikovat nejen na zeď, ale i skříň, sklo, lamina, dřevotřísky a jiná čistá místa v bytě. Pro snadnější představu barev, nahlédněte na barevné dekory, které Vám umožní vidět a porovnat barevné kombinace mezi sebou.Též u každé samolepky na zeď je možnost výběru velikosti i směru dekoru.

Zakoupením našich dekorů zjistíte jak rychlá je aplikace a jak dobře drží samolepky na zdi. Naše dekory Vám promění byt či jiné prostory k nepoznání.

Příjemný výběr Vám přeje samolepky-na-zed.cz

postavy Bublifuk

Související zboží

Kruhy

Samolepky na zeď -  Kruhy
Cena: 305 Kč

Bubliny Vertikal

Samolepky na zeď - Bubliny
Cena: 300 Kč
AKCE

Bubliny Bolsa

Samolepky na zeď - Bubliny Bolsa
Cena: 340 Kč
AKCE

Fotbalisti

Samolepky na zeď - Fotbalisti
Cena: 560 Kč