Autíčka

Dětské samolepky na zeď -  Autíčka
S
Dětské samolepky na zeď -  Autíčka
M
Dětské samolepky na zeď -  Autíčka
L
Dětské samolepky na zeď -  Autíčka
XL
Dětské samolepky na zeď -  Autíčka

Cena:643 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ 0091
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: V sadě jsou barevná autíčka a dráha dle nabídky. Velikost a barvu dráhy si volíte vždy Vy, barevná autíčka jsou již barevně namíchána.

Dětské samolepky na zeď jsou víc než jen nálepky na stěnu, jsou totiž něčím na co budou Vaše děti celý život vzpomínat. Pokud jsme rodiči a máme kloučka víme že autíčka v určitém věku jsou vším v jejich světě. Tato samolepka autodráhy doplněna barevnými autíčky opravdu okouzlí každého chlapce. Autodráhu si sami skládáte dle Vašich možností na zdi a autíčka můžete nalepit třeba i na sklo, okno a nebo i skříň.

Pro zajímavost pro Vás, samolepky naše drží i pod vodou a to díky své vysoké kvalitní folie. Oblíbená dekorace u chlapců!

  

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.

Dětské samolepky  lze lepit nejen na stěnu, ale na všechny hladké a čisté povrchy, kterými mohou být např. obklady v koupelně, lamina i dřevěné či skleněné povrchy jako skříně, dveře, zrcadla či jiné povrchy v interiéru Vašeho bytu.

Samolepky na zeď dětské vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.

Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz 

moto Autíčka
Dětské Autíčka

Související zboží

Vlnky s elipsami

Designové samolepky na zeď - Vlnky s elipsami
Cena: 480 Kč

Vláček

Samolepka - Vláček
Cena: 550 Kč

Barevné skvrny

Samolepky na zeď -  Kaňky,skvrny
Cena: 807 Kč

Auto

Samolepky na zeď - dětské Auto
Cena: 382 Kč

Krteček

Samolepky na zeď - Krteček, Krtek
Cena: 458 Kč

Květina - Karma

Samolepky na zeď - Květina Karma
Cena: 390 Kč
AKCE