Květina - Karma

Samolepky na zeď - Květina Karma
Samolepky na zeď - Květina Karma
Samolepky na zeď - Květina Karma
Samolepky na zeď - Květina Karma
Samolepky na zeď - Květina Karma
Naše dekory v bytě u zákazníků.
Samolepky na zeď - Květina Karma
Naše dekory v bytě u zákazníků.
Samolepky na zeď - Květina Karma

Cena:390 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:D0097
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: V sadě jsou různé velikosti květin, kdy největší květinu si zvolíte dle naší nabídky.

Tato samolepka na zeď je velice oblíbená a nejprodávanější produkt na eshopu!!

Proč si vydobyla takovou oblíbenost? Květiny se od pravěku líbí skoro všem ženám. Často v každé domácnosti naleznete květinu a nebo samolepku květiny. Ale doba plyne a chceme stále něco jiného a modernějšího. Tento motiv je nadčasový a zároveň splňuje představu květiny.  Hlavně - můžete si je rozhodit dle svých představ a za rok motiv opět přendat na jiné místo. A co se týče kvality drží jak na dlažbě tak i pod vodou!!! 

 

Co jsou samolepky na zeď?

Moderní samolepky promění fádní stěnu v jedinečný design a vnesou nejnovější hity moderní dekorace do Vašeho bytu .Rozhodujete se mezi tapetou a samolepkou? Samolepky mají výhodu, že dnes je máte v ložnici a zítra je můžete mít v obýváku .Jen si vybrat tu správnou . Moderní samolepka je převážně určena do moderního stylu, kdy doplňky v interiéru určují jaká samolepící dekorace moderní se stane doménoiu na zdi.

Moderní designové samolepky jsou v dnešní době velice žádané, není divu. Stále o nich slýcháváme a nepatrně jsou nám podsouvány.Doba nám umožňuje si vybírat z velké škály a tak dát stěně jiný úhel pohledu. Centrálním prvkem ve Vašem bytě  se zrovna můžou stát naše moderní samolepky , které jsou nadčasové a hlavně originální na trhu.  

Samolepky na zeď moderní jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru, aniž by znehodnotila povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících moderních dekorací je velice snádná a stává se i zábavou. Dekory menších rozměrů zvládnou nalepit i menší děti.Pro lepší představivost jsme Vám vsadili produkty do různých interiérů.V nabídce najdete mnoho motivů, které jsou rozčleněny do různých sekcí dle volby umístění.

Samolepky na zeď  se dají lepit prakticky na jakoukoliv zeď, kterou ale musíte dobře zbavit prachu a nečistot. Jediná výjimka je silikonová malba. Na té opravdu samolepky nedrží. Samolepky drží nejen na zdi, ale i (sklo lamino, dřevotříska,kovu a jiných čistých ploch.

Domov je místem, kde byste neměli dělat kompromisy, využijte Samolepky-na-zed.cz  a vyberte si tu pravou samolepku na vaší stěnu.

Příjemný výběr Vám přeje  Samolepky-na-zed.cz

 

 

rostliny Květina - Karma

Související zboží

Autíčka

Dětské samolepky na zeď -  Autíčka
Cena: 643 Kč
AKCE

Barevné skvrny

Samolepky na zeď -  Kaňky,skvrny
Cena: 807 Kč

Limba

Samolepky na zeď -  okrasné
Cena: 807 Kč
AKCE

Klasy

Samolepky na zeď - Klasy
Cena: 365 Kč
AKCE

Krteček

Samolepky na zeď - Krteček, Krtek
Cena: 458 Kč

Oblázkový kámen

Samolepky na zeď - Retro kámen
Cena: 338 Kč
AKCE