Klasy

Samolepky na zeď - Klasy
Samolepky na zeď - Klasy
Samolepky na zeď - Klasy
M - Výška klasů: 100cm x 75cm - sleva 25%

Cena:365 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ0030
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek:  Set samolepek obsahuje 2 kusy různých klasů, rozměry si zvolíte dle naší nabídky.

A máme tu dekoraci, která je objednávaná každou generací, ať už mladou nebo starší. Stébla klasů přináší dřívější styl, ale zároveň velice dobře se dá zakomponovat do dnešního stylu. Tím chceme naznačit, že je to motiv, který se hodí ke všemu a finální vzhled bude a u mnoha zákazníků už je pohodovou samolepkou.

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď lze nalepit na jakýkoliv hladký povrch jako například dveře, skříně, zrcadla, lednice, obklady apod. Barevné samolepící dekorace zkrášlí každý prostor, od interiérů obývacích pokojů, až po komerční a veřejné prostory. Všechny naše dekorace nevyžadují žádné složité lepení a zvládne je nalepit opravdu každý.  Větší formáty samolepek doporučujeme lepit ve dvou lidech, aby nedošlo ke kontaktu obou lepících ploch. Pro více informací k lepení dekorací na zeď prosím navštivte sekci „Jak nalepit samolepky“.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.

U každé samolepky na zeď máte pod fotografií možnost výběru velikosti dekorace, na základě které se Vám také automaticky přepočítá cena. Drtivá většina z našich produktů je ve 4 standardních rozměrech. V případě, že požadujete rozměr samolepky, který standardně v naší nabídce nenajdete, neváhejte nás kontaktovat, samolepku Vám v požadované velikosti vyrobíme a vše přizpůsobíme Vaší maximální spokoj.

Samolepící dekorativní samolepky vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.

Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz

rostliny Klasy

Související zboží

Květina Erba

Samolepky na zeď - flower
Cena: 330 Kč

Květina - Karma

Samolepky na zeď - Květina Karma
Cena: 390 Kč
AKCE

Pampeliška

Samolepky na zeď - Pampeliška
Cena: 708 Kč

Rákosový dekor

Samolepky na zeď - rostliny Rákosy
Cena: 501 Kč
AKCE

Rostliny - Tarako

Samolepky na zeď - rostliny Tarako
Cena: 510 Kč
AKCE