Květina Erba

Samolepky na zeď - flower
Samolepky na zeď - flower
M - Výška dekoru 100cm - sleva 45%

Cena:330 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ0012
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Proč si vybrat právě tuto samolepku? Díky svým tvarům nepodléhá modě a hodí se do každého stylu. Nejprodávanější a nejoblíbenější dekor na eshopu. Najděte si pro ni místo a může stát doménou na Vaší zdi. 

A kdyby Vás napadla myšlenka umístit Erbu do koupelny a máte obavy s držením, tak nemusíte. Naše samolepky velice dobře drží na dlažbě, ale i pod vodou ve vaně!!!!

 

Co jsou samolepky na zeď?

Využijte moderní a originálních design ve výzdobě Vašeho interiéru. Samolepící dekorativní samolepky lze lepit nejen na stěnu, ale na všechny hladké a čisté povrchy, kterými mohou být např. obklady v koupelně, lamina i dřevěné či skleněné povrchy jako skříně, dveře, zrcadla či jiné povrchy v interiéru Vašeho bytu.

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat.

Samolepící dekorativní samolepky vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.

U každé samolepky na zeď máte pod fotografií možnost výběru velikosti dekorace, na základě které se Vám také automaticky přepočítá cena. Drtivá většina z našich produktů je ve 4 standardních rozměrech

rostliny Květina Erba

Související zboží

Rostlina Gallo

Samolepka na zeď -   rostliny Gallo
Cena: 320 Kč
AKCE

Rostlina Tarako

Samolepka na zeď - rostliny Tarako
Cena: 510 Kč
AKCE

Klasy

Samolepky na zeď - Klasy
Cena: 365 Kč
AKCE

Lione

Samolepky na zeď - Květina Lione
Cena: 370 Kč

Tráva Flamen

Samolepky na zeď - listy
Cena: 350 Kč

Tráva

Samolepky na zeď - tráva
Cena: 310 Kč
AKCE