Lione

Samolepky na zeď - Květina Lione
Samolepky na zeď - Květina Lione
Samolepky na zeď - Květina Lione
Samolepky na zeď - Květina Lione
L - Výška květiny 120cm - sleva 35%

Cena:370 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ0101
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek:  Sada obsahuje 1 ks květiny, kdy výška je udáná v naší nabídce, pokud máte  místo na dekor volte větší velikost.

Naše samolpeky jsou velice kvalitní a úplnou senzací je, že držejí jak na dlažbě tak i pod vodo!

 

 

Co jsou samolepky na zeď?

U každé samolepky na zeď máte pod fotografií možnost výběru velikosti dekorace, na základě které se Vám také automaticky přepočítá cena. Drtivá většina z našich produktů je ve 4 standardních rozměrech. V případě, že požadujete rozměr samolepky, který standardně v naší nabídce nenajdete, neváhejte nás kontaktovat.

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.

Samolepky lze nalepit na jakýkoliv hladký povrch jako například dveře, skříně, zrcadla, lednice, obklady apod. Barevné samolepící dekorace zkrášlí každý prostor, od interiérů obývacích pokojů, až po komerční a veřejné prostory. Všechny naše dekorace nevyžadují žádné složité lepení a zvládne je nalepit opravdu každý.  Větší formáty samolepek doporučujeme lepit ve dvou lidech, aby nedošlo ke kontaktu obou lepících ploch.

rostliny Lione

Související zboží

Květina Fiore

Dekorační samolepky - květina Fiore
Cena: 390 Kč

Rostlina Gallo

Samolepka na zeď -   rostliny Gallo
Cena: 320 Kč
AKCE

Květina Florelo

Samolepka na zeď -  Květinový
Cena: 200 Kč

Rostlina Tarako

Samolepka na zeď - rostliny Tarako
Cena: 510 Kč
AKCE

Květina Erba

Samolepky na zeď - flower
Cena: 330 Kč