Květina Fiore

Dekorační samolepky - květina Fiore
Dekorační samolepky - květina Fiore
Dekorační samolepky - květina Fiore
L - 150x90cm - sleva 14%

Cena:390 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ0021
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Naprosto úchvatná květina, která je velice oblíbená u žen. Květ je kuriozní a vhoden snad na každé místo. Pro zvláštní nebo neobvyklý pohled volte větší velikost, která dodá  zdi dynamiku a stane se doménou ve Vašem bytě.

 

Co jsou samolepky na zeď?

 Samolepky na zeď lze nalepit na jakýkoliv hladký povrch jako například dveře, skříně, zrcadla, lednice, obklady apod. Barevné samolepící dekorace zkrášlí každý prostor, od interiérů obývacích pokojů, až po komerční a veřejné prostory. Všechny naše dekorace nevyžadují žádné složité lepení a zvládne je nalepit opravdu každý.  Větší formáty samolepek doporučujeme lepit ve dvou lidech, aby nedošlo ke kontaktu obou lepících ploch. Pro více informací k lepení dekorací na zeď prosím navštivte sekci „Jak nalepit samolepky“.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.

U každé samolepky na zeď máte pod fotografií možnost výběru velikosti dekorace, na základě které se Vám také automaticky přepočítá cena. Drtivá většina z našich produktů je ve 4 standardních rozměrech. V případě, že požadujete rozměr samolepky, který standardně v naší nabídce nenajdete, neváhejte nás kontaktovat, samolepku Vám v požadované velikosti vyrobíme a vše přizpůsobíme Vaší maximální spokoj.

Samolepící dekorativní samolepky vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.

Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz

rostliny Květina Fiore

Související zboží

Hello Kitty

Samolepky na zeď - Hello Kitty
Cena: 512 Kč

Fioma

Samolepky na zeď - Květina Fiola
Cena: 523 Kč

Lione

Samolepky na zeď - Květina Lione
Cena: 370 Kč

Tráva Flamen

Samolepky na zeď - listy
Cena: 350 Kč

Pampeliška

Samolepky na zeď - Pampeliška
Cena: 708 Kč

Květiny - Cvarteto

Samolepky-na-zeď - Květiny Cvarteto
Cena: 340 Kč