Fioma

Samolepky na zeď - Květina Fiola
Samolepky na zeď - Květina Fiola
Samolepky na zeď - Květina Fiola
Samolepky na zeď - Květina Fiola

Cena:523 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ0100
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Top na webu, tato samolepka na zeď probudí každou obyčejnou zeď k pohledu, který ve Vás vyvolá ojedinělé pocity. Bombou na samolepkách je, že drží jak na dlažbě tak i pod vodou. Tento motiv je velice vhoden do obýváků a ložnic.

 

Co jsou samolepky na zeď?

 Samolepky na zeď lze nalepit na jakýkoliv hladký povrch jako například dveře, skříně, zrcadla, lednice, obklady apod. Barevné samolepící dekorace zkrášlí každý prostor, od interiérů obývacích pokojů, až po komerční a veřejné prostory. Všechny naše dekorace nevyžadují žádné složité lepení a zvládne je nalepit opravdu každý.  Větší formáty samolepek doporučujeme lepit ve dvou lidech, aby nedošlo ke kontaktu obou lepících ploch. Pro více informací k lepení dekorací na zeď prosím navštivte sekci „Jak nalepit samolepky“.

 Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.

U každé samolepky na zeď máte pod fotografií možnost výběru velikosti dekorace, na základě které se Vám také automaticky přepočítá cena. Drtivá většina z našich produktů je ve 4 standardních rozměrech. V případě, že požadujete rozměr samolepky, který standardně v naší nabídce nenajdete, neváhejte nás kontaktovat, samolepku Vám v požadované velikosti vyrobíme a vše přizpůsobíme Vaší maximální spokoj.

Samolepící dekorativní samolepky vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.

Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz

rostliny Fioma

Související zboží

Květina Fiore

Dekorační samolepky - květina Fiore
Cena: 390 Kč

Rostlina Tarako

Samolepka na zeď - rostliny Tarako
Cena: 510 Kč
AKCE

Květina ve váze

Samolepky na zeď -   Květina ve váze
Cena: 290 Kč
AKCE

Kytky - Capio

Samolepky na zeď -  kytky Capio
Cena: 414 Kč

Rostlina - Alonie

Samolepky na zeď - rostlina Alonie
Cena: 540 Kč

ZALZA

Samolepky na zeď - rostlina Zalza
Cena: 480 Kč
AKCE

Sofi

Samolepky na zeď - Sofi
Cena: 447 Kč