Květina ve váze

Samolepky na zeď -   Květina ve váze
S
Samolepky na zeď -   Květina ve váze
M
Samolepky na zeď -   Květina ve váze
L
Samolepky na zeď -   Květina ve váze
XL
Samolepky na zeď -   Květina ve váze

Cena:290 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ 0037
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Samolepka na zeď květina s vázou je opravdu originální prvek na stěně. Výhody této samolepky na stěnu jsou propojení moderního umění a přírody. Často se nám stává, že nemáme tolik místa na samolepku a přesto by jsme ji tam rádi viděli. Uzkost této květiny je ohromující, při výšce 150cm je její šířka pouze 35cm. Takže máme dekor který Vám problém vyřeší.

Též ji velice rádi aplikují do koupelen, drží velice dobře jak na dlažbě ale tak i pod vodou

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.Samolepky-na-zed.cz patří mezi moderní dekoraci, kterou využívá stále větší počet lidí, mohou se aplikovat nejen na zeď, ale i na sklo, lamina, dřevotřísky a jiná místa.

Naše levné samolepky jsou vyrobeny pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace samolepících dekorací  je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní. U každé nálepky máte možnost výběru barvy, velikosti i směru.

Výběr místa závisí jen na vás, ale některá omezení samozřejmě existují. Měli byste se vyvarovat lepení na místa, kde je zvýšená teplota (krby, topení, trouba, …) a kde hrozí poškození od mastnoty a chemických prostředků.
 
Příjemný výběr Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz

 

 

rostliny Květina ve váze

Související zboží

Květina Florelo

Samolepka na zeď -  Květinový
Cena: 200 Kč

Květina Florelo 2…

Samolepky na zeď  -  Květy
Cena: 414 Kč

Květiny DABULO

Samolepky na zeď -   Květiny DABULO
Cena: 380 Kč
AKCE

Fioma

Samolepky na zeď - Květina Fiola
Cena: 523 Kč