Květina Florelo

Samolepka na zeď -  Květinový
S
Samolepka na zeď -  Květinový
M
Samolepka na zeď -  Květinový
L
Samolepka na zeď -  Květinový
XL
Samolepka na zeď -  Květinový
L - 2ks vysoké 120cm - sleva 15%

Cena:200 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ 0035
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


Naprosto úchvatná květina, která je velice oblíbená u žen. Květ je famozní a aplikace jednoduchá. Květ  je nalepen na přenosové folii a to pro snadnější nalepení. Finální vzhled tohoto dekoru je  ohromující.  Pokud chcete ohromit opravdu každého volte větší velikost.

 

Co jsou samolepky na zeď?

Chcete si doma vytvořit jedinečnou atmosféru a toužíte po něčem neobvyklém.Samolepky rostlin vám vylepší byt k nepoznání. Dlouhá stébla rákosů vám promění byt a jedinečný pocit klidu. Samolepky rostlin jsou nejprodávanějším sortimentem. Není divů, jsou neokoukatelné a na stěne vypadají naprosto kuriozně.

Samolepky na zeď rostliny  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru, aniž by znehodnotila povrch, kde byla samolepka umístěna.

Samolepky na zeď  se dají lepit prakticky na jakoukoliv zeď, kterou ale musíte dobře zbavit prachu a nečistot. Jediná výjimka je silikonová malba. Na té opravdu samolepky nedrží. Samolepky nedrží nejen na zdi, ale i (sklo lamino, dřevotříska,kovu a jiných čistých ploch.
 
Aplikace samolepících dekorací je velice snádná a stává se i zábavou. Dekory rostlin menších rozměrů zvládnou nalepit i menší děti.Pro lepší představivost jsme Vám vsadili produkty do různých interiérů.V nabídce najdete mnoho motivů, které jsou rozčleněny do různých sekcí dle volby umístění.

Domov je místem, kde byste neměli dělat kompromisy, využijte Samolepky-na-zed.cz  a vyberte si tu pravou samolepku na vaší stěnu.

Příjemný výběr Vám přeje  Samolepky-na-zed.cz

 

 

rostliny Květina Florelo

Související zboží

Květina Florelo 2…

Samolepky na zeď  -  Květy
Cena: 414 Kč

Květina ve váze

Samolepky na zeď -   Květina ve váze
Cena: 290 Kč
AKCE

Květiny DABULO

Samolepky na zeď -   Květiny DABULO
Cena: 380 Kč
AKCE

Lione

Samolepky na zeď - Květina Lione
Cena: 370 Kč

Strom CORONA

Samolepky na zeď - Strom CORONA
Cena: 480 Kč

Tráva

Samolepky na zeď - tráva
Cena: 310 Kč
AKCE