Květiny DABULO

Samolepky na zeď -   Květiny DABULO
S
Samolepky na zeď -   Květiny DABULO
M
Samolepky na zeď -   Květiny DABULO
L
Samolepky na zeď -   Květiny DABULO
XL
Samolepky na zeď -   Květiny DABULO
M - 100x55cm - sleva 30%

Cena:380 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ 0039
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Krásná samolepka, která je doplněna trny kolem listů, dodá místu  ohromující vzhled. Své místo kde se nejvíce vyjímá a každého by měla oslovit má (nad postelí, pohovkou, ale i v chodbě je naprosto kouzelná. ) Pokud se Vám nelíbí uspořádání nevadí, jednotlivé části jsou vyrobeny jednotlivě a uspořádání motivu je pouze na Vás.

Jenom dodatek:  naše samolepky drží i pod vodou ve vaně!!!!! 

 

Co jsou samolepky na zeď?

 Samolepky na zeď lze nalepit na jakýkoliv hladký povrch jako například dveře, skříně, zrcadla, lednice, obklady apod. Barevné samolepící dekorace zkrášlí každý prostor, od interiérů obývacích pokojů, až po komerční a veřejné prostory. Všechny naše dekorace nevyžadují žádné složité lepení a zvládne je nalepit opravdu každý.  Větší formáty samolepek doporučujeme lepit ve dvou lidech, aby nedošlo ke kontaktu obou lepících ploch. Pro více informací k lepení dekorací na zeď prosím navštivte sekci „Jak nalepit samolepky“.

 Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.

U každé samolepky na zeď máte pod fotografií možnost výběru velikosti dekorace, na základě které se Vám také automaticky přepočítá cena. Drtivá většina z našich produktů je ve 4 standardních rozměrech. V případě, že požadujete rozměr samolepky, který standardně v naší nabídce nenajdete, neváhejte nás kontaktovat, samolepku Vám v požadované velikosti vyrobíme a vše přizpůsobíme Vaší maximální spokoj.

Samolepící dekorativní samolepky vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.

Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz

rostliny Květiny DABULO

Související zboží

Rostlina Gallo

Samolepka na zeď -   rostliny Gallo
Cena: 320 Kč
AKCE

Květina Florelo

Samolepka na zeď -  Květinový
Cena: 200 Kč

Rostlina Tarako

Samolepka na zeď - rostliny Tarako
Cena: 510 Kč
AKCE

Květina ve váze

Samolepky na zeď -   Květina ve váze
Cena: 290 Kč
AKCE

Květiny

Samolepky na zeď -   květiny
Cena: 349 Kč

Noty

Samolepky na zeď - Noty
Cena: 774 Kč