Květiny

Samolepky na zeď -   květiny
S
Samolepky na zeď -   květiny
M
Samolepky na zeď -   květiny
L
Samolepky na zeď -   květiny
XL
Samolepky na zeď -   květiny
L - Výška květiny 100cm - sleva 25%

Cena:349 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ 0089
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Snad každá žena má ráda doma  nějakou květinu, ale čím dál méně máme čas se o ní starat a tak pomalu a jistě likvidujeme doma květiny. Tato samolepka se jeví  jako květina a umístění na vhodné místo přinese stejný pocit a vzhled na ni. Výhoda! - nemusíte ji zalévat a neuschne, což mnoho žen ocení.

Perličkou našich samolepek je, že drží i pod vodou ve vaně!!!!

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.Samolepky-na-zed.cz patří mezi moderní dekoraci, kterou využívá stále větší počet lidí, mohou se aplikovat nejen na zeď, ale i na sklo, lamina, dřevotřísky a jiná místa.

Naše levné samolepky jsou vyrobeny pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace samolepících dekorací  je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní. U každé nálepky máte možnost výběru barvy, velikosti i směru.

Výběr místa závisí jen na vás, ale některá omezení samozřejmě existují. Měli byste se vyvarovat lepení na místa, kde je zvýšená teplota (krby, topení, trouba, …) a kde hrozí poškození od mastnoty a chemických prostředků.
 
Příjemný výběr Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz

 

rostliny Květiny

Související zboží

Rostlina Gallo

Samolepka na zeď -   rostliny Gallo
Cena: 320 Kč
AKCE

Květiny DABULO

Samolepky na zeď -   Květiny DABULO
Cena: 380 Kč
AKCE

Pampeliška

Samolepky na zeď - Pampeliška
Cena: 708 Kč

Rákosový dekor

Samolepky na zeď - rostliny Rákosy
Cena: 501 Kč
AKCE

Strom CORONA

Samolepky na zeď - Strom CORONA
Cena: 480 Kč

Květiny - Cvarteto

Samolepky-na-zeď - Květiny Cvarteto
Cena: 340 Kč