Rostlina Gallo

Samolepka na zeď -   rostliny Gallo
S
Samolepka na zeď -   rostliny Gallo
M
Samolepka na zeď -   rostliny Gallo
L
Samolepka na zeď -   rostliny Gallo
XL- směr pravý
Samolepka na zeď -   rostliny Gallo
XL - Délka trávy 100cm - sleva 40%

Cena:320 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ 0088
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popis: Set obsahuje různé velikosti tráv, kdy největší délku si vždy zvolíte dle nabídky.

Tato samolepka v podobě trávy a pohledu kohouta je naprosto neutrální motiv hodící se snad na všechna místa. Trávy jsou vyrobeny jednotlivě a rozpoložení je pouze na Vás. Z naší praxe  a pohlednu nás tento motiv nejvíce zaujal: na rohu postele, futer,nad pohovku a hlavně kolem vany.  Tato tráva má ostrý pohled a její nejhezčí místo je všude kolem ostrých hran.

Naprostou bombou je, že samolepky drží i pod vodou a to díky své vysoké kvalitě, která folie má.!!!! 

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky rostlin- rákosy, stébla trávy, květiny, stromy a jiné  motivy tráv, Vám mohou zkrášlit bydlení. Rostliny jsou nejprodávanějším sortimentem vůbec na webu. Proč zrovna samolepky rostlin. Rostliny jsou velice tvárné, hodí se do každého zákoutí  a často se stávají hlavní doménou na zdi. Jdeme stále s dobou a chceme mít pěkný a útulný byt.

Samolepky na zeď rostliny jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru, aniž by znehodnotila povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velice snádná a stává se i zábavou. Dekory menších rozměrů zvládnou nalepit i menší děti.Pro lepší představivost jsme Vám vsadili produkty do různých interiérů.V nabídce najdete mnoho motivů, které jsou rozčleněny do různých sekcí dle volby umístění.

Samolepky na zeď rostliny  se dají lepit prakticky na jakoukoliv zeď, kterou ale musíte dobře zbavit prachu a nečistot. Jediná výjimka je silikonová malba. Na té opravdu samolepky nedrží. Samolepky drží nejen na zdi, ale i (sklo lamino, dřevotříska,kovu a jiných čistých ploch.

Domov je místem, kde byste neměli dělat kompromisy, využijte Samolepky-na-zed.cz  a vyberte si tu pravou samolepku na vaší stěnu.

Příjemný výběr Vám přeje  Samolepky-na-zed.cz

 

 

rostliny Rostlina Gallo

Související zboží

Rostlina Tarako

Samolepka na zeď - rostliny Tarako
Cena: 510 Kč
AKCE

Květiny

Samolepky na zeď -   květiny
Cena: 349 Kč

Květiny DABULO

Samolepky na zeď -   Květiny DABULO
Cena: 380 Kč
AKCE

Květina Erba

Samolepky na zeď - flower
Cena: 330 Kč

Lione

Samolepky na zeď - Květina Lione
Cena: 370 Kč

Tráva Flamen

Samolepky na zeď - listy
Cena: 350 Kč

ZALZA

Samolepky na zeď - rostlina Zalza
Cena: 480 Kč
AKCE