Tráva Flamen

Samolepky na zeď - listy
S
Samolepky na zeď - listy
M
Samolepky na zeď - listy
L
Samolepky na zeď - listy
XL
Samolepky na zeď - listy
M - Výška dekoru 100cm - sleva 30%

Cena:350 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ0087
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Dekorativní samolepka na zeď Flamen má v sobě jednoduchost a moderní nadčasový design. Motiv je ladný a skrývá vnitřní heň. Samolepka má atypický styl a hodí se do moderního stylu.

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.

U každé samolepky na zeď máte pod fotografií možnost výběru velikosti dekorace, na základě které se Vám také automaticky přepočítá cena. Drtivá většina z našich produktů je ve 4 standardních rozměrech. V případě, že požadujete rozměr samolepky, který standardně v naší nabídce nenajdete, neváhejte nás kontaktovat, samolepku Vám v požadované velikosti vyrobíme a vše přizpůsobíme Vaší maximální spokojenosti.

Samolepící dekorativní samolepky vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.
Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz
rostliny Tráva Flamen

Související zboží

Květina Fiore

Dekorační samolepky - květina Fiore
Cena: 390 Kč

Rostlina Gallo

Samolepka na zeď -   rostliny Gallo
Cena: 320 Kč
AKCE

Květina Erba

Samolepky na zeď - flower
Cena: 330 Kč

Rákosový dekor

Samolepky na zeď - rostliny Rákosy
Cena: 501 Kč
AKCE