Rostliny - Tarako

Samolepky na zeď - rostliny Tarako
Samolepky na zeď - rostliny Tarako
Samolepky na zeď - rostliny Tarako
L - Výška : 150cm a 120cm - sleva 20%

Cena:510 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ095
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek:  V sadě jsou obsaženy 2 kusy různé délky, kterou si zvolíte dle naší nabídky.

Moderní samolepky na zeď neznají konců. Taková samolepka na stěnu jakou je Tarako, vždy vystoupí svou dominancí  a tvarem, která samolepka má. Bambulky na konci rostliny dají motivu pohled, který se jen tak neokouká. Je ojedinělá svojí originalitou a stále se ještě nevyskytla na trhu v obchodech. Pokud tedy chcete mít právě Vy tuto originální samolepku, můžete si ji zakoupit právě u nás.

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky  na zeď lze nalepit na jakýkoliv hladký povrch jako například dveře, skříně, zrcadla, lednice, obklady apod. Barevné samolepící dekorace zkrášlí každý prostor, od interiérů obývacích pokojů, až po komerční a veřejné prostory. Všechny naše dekorace nevyžadují žádné složité lepení a zvládne je nalepit opravdu každý.  Větší formáty samolepek doporučujeme lepit ve dvou lidech, aby nedošlo ke kontaktu obou lepících ploch.

Pod fotografií naleznete několik možností pro správný výběr Vaší samolepky. První volbou  je velikost dekorace, podle které se automaticky přepočítá i cena. V případě, že požadujete rozměr samolepky, který v naší nabídce není, nezoufejte, rádi Vám samolepku v požadované velikosti vyrobíme a vše přizpůsobíme tak, aby dekorace ideálně zapadla do Vašeho interiéru.

Další volbou při výběru samolepky je její orientace. Vybrat si můžete motiv orientovaný tak, jak je zobrazen na fotografii nebo „zrcadlově obrácený“.

Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz


Související zboží

Kapky Larmes

Originální samolepky na zeď - Kapky Larmes
Cena: 610 Kč

Auto

Samolepky na zeď - dětské Auto
Cena: 382 Kč

Klasy

Samolepky na zeď - Klasy
Cena: 365 Kč
AKCE

Krteček

Samolepky na zeď - Krteček, Krtek
Cena: 458 Kč

Alba

Samolepky na zeď - rostlina Alba
Cena: 698 Kč
AKCE