Kapky Larmes

Originální samolepky na zeď - Kapky Larmes
Originální samolepky na zeď - Kapky Larmes
Originální samolepky na zeď - Kapky Larmes
Originální samolepky na zeď - Kapky Larmes
Originální samolepky na zeď - Kapky Larmes

Cena:610 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ 0029
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popis:   Set obsahuje  různé velikosti kapek, kdy největší kapka má rozměr až 20 cm.Tyto dekorativní samolepky na zeď se hodí převážně do prostorů, kde se nachází voda.

Nyní si kladete určitě otázku, jak může samolepka držet v okolí vody, ano může. Samolepky jsou vyrobeny z kvalitního materiálů a její schopnost je, že drží pod vodou i dlažbě !!!  A proto dekor odpovídá naší ceně.

 

Co jsou samolepky na zeď?

Rádi by jste změnili Vaše stěny v interieru a nestálo Vás to moc peněz a úsilí. Samolepky na  zeď jsou tou správnou volbou, nezničí zeď a zároveň se stanou velkou doménou na zdi. Nyní si vybrat tu správnou, která podtrhne Vaše bydlení. Designové moderní samolepky jsou velice žádané a rozjasní bydlení k nepoznání. 

Samolepky na zeď desingnové jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru, aniž by znehodnotila povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících desingnových dekorací je velice snádná a stává se i zábavou. Dekory menších rozměrů zvládnou nalepit i menší děti.Pro lepší představivost jsme Vám vsadili produkty do různých interiérů.V nabídce najdete mnoho motivů, které jsou rozčleněny do různých sekcí dle volby umístění.

Samolepky na zeď  se dají lepit prakticky na jakoukoliv zeď, kterou ale musíte dobře zbavit prachu a nečistot. Jediná výjimka je silikonová malba. Na té opravdu samolepky nedrží. Samolepky nedrží nejen na zdi, ale i (sklo lamino, dřevotříska,kovu a jiných čistých ploch.

Domov je místem, kde byste neměli dělat kompromisy, využijte Samolepky-na-zed.cz  a vyberte si tu pravou samolepku na vaší stěnu.

Příjemný výběr Vám přeje  Samolepky-na-zed.cz

 

 

abstraktní Kapky Larmes
rostliny Kapky Larmes

Související zboží

Barevné skvrny

Samolepky na zeď -  Kaňky,skvrny
Cena: 807 Kč

Mořský svět -…

Samolepky na zeď - Mořský svět
Cena: 632 Kč
AKCE

Rostlina - Alonie

Samolepky na zeď - rostlina Alonie
Cena: 540 Kč

Rostliny - Tarako

Samolepky na zeď - rostliny Tarako
Cena: 510 Kč
AKCE