Oblázkový kámen

Samolepky na zeď - Retro kámen
S
Samolepky na zeď - Retro kámen
M
Samolepky na zeď - Retro kámen
L
Samolepky na zeď - Retro kámen
XL
Samolepky na zeď - Retro kámen

Cena:338 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ 0055
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: V sadě jsou různé velikosti kamínků, kdy největší kámen si určíte dle nabídky. 

K tomuto dekoru bychom mohli říci, že se hodí snad na všechna místa Vámi zvolená. Kamínky jsou jednotlivé a rozpoložení je na Vaší fantazii. Pokud nevíte kde všude by jste je mohli nalepit, tak na poličce mají své kouzelné místo, kolem vany,můžou být rozházené kolem stolu, který je přisunut ke zdi  nad  pohovkou atd. Na obrázcích máte oblázky pro lepší představivost.

Pokud Vás zaujala myšlenka kolem vany a máte strach jak bude samolepka držet, tak velice dobře. Drží na dlažbě ale i pod vodou a  to díky své vysoké kvalitě!!!!! 

 

Co jsou samolepky na zeď?

Využijte naší originality a nakoukněte na desingnové samolepky , které se mohou zrovna stát hlavním prvkem na Vaši zdi. Jaká designová moderní samolepka se stane  centrálním prvkem na Vaši zdi je pouze na Vás. Pokud můžeme poradit vyberte si, jakou samolepku zrovna hledáte. Moderní samolepky se hodí do moderního stylu, rostliny jsou neutrální do každé doby, postavy se  zase  stávají našimi společníky, zvířátka vnesou kousek přírody a dětské motivy jsou určeny zase pro naše nejmenší.

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá

Samolepící dekorativní samolepky vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.

Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz

abstraktní Oblázkový kámen

Související zboží

Vlnky s bublinami

Moderní samolepky na zed - Vlnky s bublinami
Cena: 480 Kč

Pelikáni

Nálepky na zeď - Pelikáni
Cena: 632 Kč

Ekvalizér

Samolepky na zeď - Ekvalizér
Cena: 392 Kč

Květina - Karma

Samolepky na zeď - Květina Karma
Cena: 390 Kč
AKCE

Mořský svět -…

Samolepky na zeď - Mořský svět
Cena: 632 Kč
AKCE

Sofi

Samolepky na zeď - Sofi
Cena: 447 Kč