Ekvalizér

Samolepky na zeď - Ekvalizér
Samolepky na zeď - Ekvalizér
Samolepky na zeď - Ekvalizér

Cena:392 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ0020
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: Výška ekvalizéru je vždy 45cm, pro jinou žádanou velikost nás můžete kontaktovat na www.samolepky-na-zed.cz

Hodně vyhledávaná a také velmi prodávaná je tato samolepka na zeď. Je navržena pro dnešní moderní dobu, ale i pro mladou generaci, kdy umístění je velice vhodné nad postele, skříně, orámování oken ale i podél stolu. Je nadčasová a stylová. Koukáte na ni a říkáte si zda-li ji zvládnete nalepit. Určitě, je totiž nalepena na přenosovou folii, která slouží pro snadnější přenos. Pokud Vás napadá myšlenka umístit  ekvalizér na dlažbu, nebo do vany, ano bude držet. Jsou velice kvalitní a drží i pod vodou!!!  

 

 Co jsou samolepky na zeď?

 Samolepky na zeď lze nalepit na jakýkoliv hladký povrch jako například dveře, skříně, zrcadla, lednice, obklady apod. Barevné samolepící dekorace zkrášlí každý prostor, od interiérů obývacích pokojů, až po komerční a veřejné prostory. Všechny naše dekorace nevyžadují žádné složité lepení a zvládne je nalepit opravdu každý.  Větší formáty samolepek doporučujeme lepit ve dvou lidech, aby nedošlo ke kontaktu obou lepících ploch. Pro více informací k lepení dekorací na zeď prosím navštivte sekci „Jak nalepit samolepky“.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.

U každé samolepky na zeď máte pod fotografií možnost výběru velikosti dekorace, na základě které se Vám také automaticky přepočítá cena. Drtivá většina z našich produktů je ve 4 standardních rozměrech. V případě, že požadujete rozměr samolepky, který standardně v naší nabídce nenajdete, neváhejte nás kontaktovat, samolepku Vám v požadované velikosti vyrobíme a vše přizpůsobíme Vaší maximální spokoj.

Samolepící dekorativní samolepky vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.

Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz


Související zboží

Oblázkový kámen

Samolepky na zeď - Retro kámen
Cena: 338 Kč
AKCE