Vlnky s elipsami

Designové samolepky na zeď - Vlnky s elipsami
Designové samolepky na zeď - Vlnky s elipsami
Designové samolepky na zeď - Vlnky s elipsami
Designové samolepky na zeď - Vlnky s elipsami
L - Výška 3 vlnek: 150,130,140cm - sleva 30%

Cena:480 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ0102
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


Popisek: Sada obsahuje vždy 3 ks různých délek vlnek  a 10 různých elips, které jsou samostatný. Rozpoložení elips je tedy pouze na Vaší fantazii. Možnost výběru i 2 barev: Elipsy černé a vlnky červené. Pokud zvolíte vždy 2 barvy prosím tuto žádost napište při objednání do kolonky POZNÁMKA.!!!!

Naprostou bombou je, že drží dekor i pod vodou ve vaně a na dlažbě, dá se velice dobře umýt a nepoškodí se - némýt prosím pískem samolepku!!

 

Co jsou samolepky na zeď?

U každé samolepky na zeď máte pod fotografií možnost výběru velikosti dekorace, na základě které se Vám také automaticky přepočítá cena. Drtivá většina z našich produktů je ve 4 standardních rozměrech. V případě, že požadujete rozměr samolepky, který standardně v naší nabídce nenajdete, neváhejte nás kontaktovat.

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.

Samolepky lze nalepit na jakýkoliv hladký povrch jako například dveře, skříně, zrcadla, lednice, obklady apod. Barevné samolepící dekorace zkrášlí každý prostor, od interiérů obývacích pokojů, až po komerční a veřejné prostory. Všechny naše dekorace nevyžadují žádné složité lepení a zvládne je nalepit opravdu každý.  Větší formáty samolepek doporučujeme lepit ve dvou lidech, aby nedošlo ke kontaktu obou lepících ploch.

 

abstraktní Vlnky s elipsami

Související zboží

Autíčka

Dětské samolepky na zeď -  Autíčka
Cena: 643 Kč
AKCE

Vlnky s bublinami

Moderní samolepky na zed - Vlnky s bublinami
Cena: 480 Kč

Marihuana

Samolepicí fólie-  Marihuana
Cena: 229 Kč

Kruhy

Samolepky na zeď -  Kruhy
Cena: 305 Kč

Limba

Samolepky na zeď -  okrasné
Cena: 807 Kč
AKCE

Ekvalizér

Samolepky na zeď - Ekvalizér
Cena: 392 Kč
AKCE

Alba

Samolepky na zeď - rostlina Alba
Cena: 698 Kč
AKCE