Ekvalizér

Samolepky na zeď - Ekvalizér
S
Samolepky na zeď - Ekvalizér
M
Samolepky na zeď - Ekvalizér
L
Samolepky na zeď - Ekvalizér
XL
Samolepky na zeď - Ekvalizér
Samolepky na zeď - Ekvalizér

Cena:392 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ0020
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: Výška ekvalizéru je vždy 45cm, pro jinou žádanou velikost nás můžete kontaktovat na www.samolepky-na-zed.cz

Hodně vyhledávaná a také velmi prodávaná je tato samolepka na zeď. Je navržena pro dnešní moderní dobu, ale i pro mladou generaci, kdy umístění je velice vhodné nad postele, skříně, orámování oken ale i podél stolu. Je nadčasová a stylová. Koukáte na ni a říkáte si zda-li ji zvládnete nalepit. Určitě, je totiž nalepena na přenosovou folii, která slouží pro snadnější přenos. Pokud Vás napadá myšlenka umístit  ekvalizér na dlažbu, nebo do vany, ano bude držet. Jsou velice kvalitní a drží i pod vodou!!!  

 

 

Co jsou samolepky na zeď?

Využijete naše originální desingnové samolepky na zeď ve výzdobě Vašeho interiéru .Máte již vše okoukané a líbí se Vám designové samolepky.Vyberte si z naší velké nabídky, kdy vybraná  samolepka se může stát zrovna  doménou na Vaší zdi.Máme velice pokročilou dobu,která nám umožňuje vybírat si velké škály dekorů.

.Aplikace samolepících dekorací je velice snádná a stává se i zábavou. Dekory menších rozměrů zvládnou nalepit i menší děti.Pro lepší představivost jsme Vám vsadili produkty do různých interiérů.V nabídce najdete mnoho motivů, které jsou rozčleněny do různých sekcí dle volby umístění.

Samolepící desingnové dekorace nejsou určeny pouze na zeď - lze je lepit také na dveře, skříně, zrcadla, lednice či jakýkoliv jiný hladký a čistý povrch.
U všech našich dekorací Vám garantujeme velmi snadné lepení na Vámi vybraný podklad. Samolepky na zeď zvládne nalepit opravdu každý. U členitějších motivů automaticky k objednávce dodáváme přenosovou fólii pro snadné nalepení.
 

Pod fotografií naleznete několik možností pro správný výběr Vaší dekorace. První volbou  je velikost dekorace, podle které se automaticky přepočítá i cena.

Další volbou při výběru samolepky je její orientace. Vybrat si můžete motiv orientovaný tak, jak je zobrazen na fotografii nebo „zrcadlově obrácený“.

Desingnové samolepky,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.

abstraktní Ekvalizér

Související zboží

Vlnky s elipsami

Designové samolepky na zeď - Vlnky s elipsami
Cena: 480 Kč

Limba

Samolepky na zeď -  okrasné
Cena: 807 Kč
AKCE

Design Element

Samolepky na zeď - abstraktní
Cena: 305 Kč