Design Element

Samolepky na zeď - abstraktní
S
Samolepky na zeď - abstraktní
M
Samolepky na zeď - abstraktní
L
Samolepky na zeď - abstraktní
XL-směr pravý
Samolepky na zeď - abstraktní

Cena:305 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ 0014
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Moderní samolepka na zeď uhrane naprosto každého, tvoří velice zajímavý dekor k určitému vybavení Vaší domácnosti. Části této nálepky na stěnu jsou vyrobeny jednotlivě, chceme Vám tím říci, že si dekor můžete trochu přizpůsobit dle Vašich možností.


 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.Samolepky-na-zed.cz patří mezi moderní dekoraci, kterou využívá stále větší počet lidí, mohou se aplikovat nejen na zeď, ale i na sklo, lamina, dřevotřísky a jiná místa.

Naše levné samolepky na stěnu jsou vyrobeny pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace samolepících dekorací  je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní. U každé nálepky máte možnost výběru barvy, velikosti i směru.

Výběr místa závisí jen na vás, ale některá omezení samozřejmě existují. Měli byste se vyvarovat lepení na místa, kde je zvýšená teplota (krby, topení, trouba, …) a kde hrozí poškození od mastnoty a chemických prostředků.

 

Příjemný výběr Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

abstraktní Design Element

Související zboží

Eifelovka

Dekorativní samolepky na zeď -  Eifelovka
Cena: 567 Kč

Marihuana

Samolepicí fólie-  Marihuana
Cena: 229 Kč

Bubliny Vertikal

Samolepky na zeď - Bubliny
Cena: 300 Kč
AKCE

Čínský znak SEN

Samolepky na zeď - Čínský znak SEN
Cena: 392 Kč

Ekvalizér

Samolepky na zeď - Ekvalizér
Cena: 392 Kč
AKCE

Letadlo s dráhou

Samolepky na zeď - Letadlo s dráhou
Cena: 501 Kč
AKCE