Strom Tribu

Samolepky na zeď - Strom Tribu
M
Samolepky na zeď - Strom Tribu
S
Samolepky na zeď - Strom Tribu
L
Samolepky na zeď - Strom Tribu
XL
Samolepky na zeď - Strom Tribu

Cena:350 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ 0082
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: Kmen je nalepen na přenosovou folii, která slouží pro snadnější aplikaci. Lístečky stromů si lepíte dle Vaší fantazie.

Snad každý z nás velice rád chodí do přírody a položme si otázku proč? Příroda má na nás velice pozitivní vliv a to dokáže i tato samolepka pokud si ji nalepíte třeba zrovna do obýváku. Pohled na ni vás přivede do  klidu a v myšlenkách i do přírody. 


 

Co jsou samolepky na zeď?

Nebaví Vás prázdné stěny ve Vašem pokoji a rádi by jste je proměnili? Samolepky rostlin  Vám promění byt k nepoznání. Proč zrovna samolepky rostlin, jsou  nejprodávanějšími a není divu. Pohled na ně je neokoukatelný a vnesou do bytu klik a pohodu. Dlouhá stébla rákosů a trávy zpříjemní bydlení. Samolepící dekorativní rostliny se hodí do každého stylu, velice dobře vyplní veškerá zákoutí a nebo se zrovna stanou centrálním prvkem nad Vaší postelí.

Samolepky rostlin lze nalepit na jakýkoliv hladký povrch jako například dveře, skříně, zrcadla, lednice, obklady apod. Barevné samolepící dekorace zkrášlí každý prostor, od interiérů obývacích pokojů, až po komerční a veřejné prostory. Všechny naše dekorace nevyžadují žádné složité lepení a zvládne je nalepit opravdu každý.  Větší formáty samolepek doporučujeme lepit ve dvou lidech, aby nedošlo ke kontaktu obou lepících ploch.

Samolepky na zeď rostliny,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.

Pokud máte  jakékoliv přání na úpravu dekorace, napište nám. 
Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz

rostliny Strom Tribu

Související zboží

Strom srdcový

Samolepky na zeď -   Strom  Srdcový
Cena: 458 Kč

Strom CORONA

Samolepky na zeď - Strom CORONA
Cena: 480 Kč