Palmy

Samolepky na zeď - příroda Palmy
S
Samolepky na zeď - příroda Palmy
M
Samolepky na zeď - příroda Palmy
L
Samolepky na zeď - příroda Palmy
XL
Samolepky na zeď - příroda Palmy

Cena:937 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ 0057
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


Popisek: Sada obsahuje 2 palmy a 1 houpačku. Rozmístění pelem je na Vás. 

Tato samolepka na zeď  Vás přenese do míst o kterých celou zimu  sníme.  Proto si vytvořte  teplo Vašeho domova po celý rok. Dekoraci si velice rádi objednává mladší generace, není divu jsou mladí a bohémský a taková je i tato samolepka.

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru, aniž by znehodnotila povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velice snádná a stává se i zábavou. Dekory menších rozměrů zvládnou nalepit i menší děti.Pro lepší představivost jsme Vám vsadili produkty do různých interiérů.V nabídce najdete mnoho motivů, které jsou rozčleněny do různých sekcí dle volby umístění.

Samolepky na zeď  se dají lepit prakticky na jakoukoliv zeď, kterou ale musíte dobře zbavit prachu a nečistot. Jediná výjimka je silikonová malba. Na té opravdu samolepky nedrží. Samolepky nedrží nejen na zdi, ale i (sklo lamino, dřevotříska,kovu a jiných čistých ploch.

Domov je místem, kde byste neměli dělat kompromisy, využijte Samolepky-na-zed.cz  a vyberte si tu pravou samolepku na vaší stěnu.

Příjemný výběr Vám přeje  Samolepky-na-zed.cz

 

 

 

rostliny Palmy

Související zboží

Motýlci

Samolepky na zeď -  Motýlci
Cena: 229 Kč
AKCE

Pták ohnivý

Samolepky na zeď -  Pták ohnivý
Cena: 578 Kč

Koně

Samolepky na zeď - Koně
Cena: 643 Kč

Afrika

Samolepky na zeď - safari
Cena: 665 Kč

Strom CORONA

Samolepky na zeď - Strom CORONA
Cena: 480 Kč