Koně

Samolepky na zeď - Koně
S
Samolepky na zeď - Koně
M
Samolepky na zeď - Koně
L
Samolepky na zeď - Koně
XL-směr pravý
Samolepky na zeď - Koně

Cena:643 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ 0033
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek:V sadě jsou  jednotlivé typy koňů - 5 ks, rozmístění je pouze na Vás.

Spoustu z nás máme rádi nějaké to zvířátko  a koně se zrovna často stávají našimi společníky v pokoji, kdy pohled na ně Vás přenesou do míst kde by jste s nimi  chtěli být.

Samolepky koňů se často stávají doménou na zdech !!!!!

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky nejsou určeny pouze na zeď - lze je lepit také na dveře, skříně, zrcadla, lednice či jakýkoliv jiný hladký a čistý povrch.

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat.

Samolepky lze nalepit na jakýkoliv hladký povrch jako například dveře, skříně, zrcadla, lednice, obklady apod. Barevné samolepící dekorace zkrášlí každý prostor, od interiérů obývacích pokojů, až po komerční a veřejné prostory. Všechny naše dekorace nevyžadují žádné složité lepení a zvládne je nalepit opravdu každý.  Větší formáty samolepek doporučujeme lepit ve dvou lidech, aby nedošlo ke kontaktu obou lepících ploch.

Samolepící dekorativní samolepky vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní

Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz

zvířata Koně

Související zboží

Kočky

Samolepky na zeď - Kočky
Cena: 632 Kč

Palmy

Samolepky na zeď - příroda Palmy
Cena: 937 Kč