Kočky

Samolepky na zeď - Kočky
Samolepky na zeď - Kočky
Samolepky na zeď - Kočky

Cena:632 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ107
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: Sada obsahuje 3 ks Koček, kdy výšku si zvolíte dle naší nabídky. Pokud chcete, aby se kočičky staly doménou, volte větší velikost!

Pokud by jste chtěli dát kočičky i do koupelny, kde je dlažba, nemusíte mít obavy s držením. Samolepky drží jak pod vodou, tak i na dlažbě.

 

Co jsou samolepky na zeď?

Využijte moderní a originálních design ve výzdobě Vašeho interiéru. Samolepící dekorativní samolepky lze lepit nejen na stěnu, ale na všechny hladké a čisté povrchy, kterými mohou být např. obklady v koupelně, lamina i dřevěné či skleněné povrchy jako skříně, dveře, zrcadla či jiné povrchy v interiéru Vašeho bytu.

U každé samolepky na zeďmáte pod fotografií možnost výběru velikosti dekorace, na základě které se Vám také automaticky přepočítá cena. Drtivá většina z našich produktů je ve 4 standardních rozměrech. V případě, že požadujete rozměr samolepky, který standardně v naší nabídce nenajdete, kontaktujte nás.

Samolepky na zeď, jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá

 


Související zboží

Pes a měsíc

Samolepky na zeď -  Pes a měsíc
Cena: 360 Kč

Kočičky

Samolepky na zeď - Kočičky
Cena: 469 Kč

Kočka

Samolepky na zeď - Kočka
Cena: 360 Kč

Koně

Samolepky na zeď - Koně
Cena: 643 Kč

Mořský svět -…

Samolepky na zeď- rybka
Cena: 632 Kč
AKCE