Afrika

Samolepky na zeď - safari
S
Samolepky na zeď - safari
M
Samolepky na zeď - safari
L
Samolepky na zeď - safari
XL-směr pravý
Samolepky na zeď - safari

Cena:665 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ 0034
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: Set obsahuje - 1 krajinná poušt, 1 strom, 5 ptáků,1 žirafa, 1 medvěd a 1tygr. Délku pouště si určíte dle naší nabídky, čím větší délka tím větší zvířátka a strom. 

Tato samolepka na zeď dodá Vašemu pokoji  atmosféru Safar a přenese Vás myšlenkami na úplně jiná místa. Rozmístění jednotlivých nálepek  je pouze na Vaší představě. Pokud by jste rádi umístili tuto dekoraci do koupelny a máte obavy z držení, tak nemusíte. Naše samolepky drží velice dobře na dlažbě, ale i pod vodou a to díky své vysoké kvalitě!!!!

 

Co jsou samolepky na zeď?

Využijte moderní a originálních design ve výzdobě Vašeho interiéru. Samolepící dekorativní samolepky lze lepit nejen na stěnu, ale na všechny hladké a čisté povrchy, kterými mohou být např. obklady v koupelně, lamina i dřevěné či skleněné povrchy jako skříně, dveře, zrcadla či jiné povrchy v interiéru Vašeho bytu.

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat.

Samolepící dekorativní samolepky vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.

U každé samolepky na zeď máte pod fotografií možnost výběru velikosti dekorace, na základě které se Vám také automaticky přepočítá cena. Drtivá většina z našich produktů je ve 4 standardních rozměrech.

zvířata Afrika

Související zboží

Hello Kitty

Samolepky na zeď - Hello Kitty
Cena: 512 Kč

Mořský svět -…

Samolepky na zeď - Mořský svět
Cena: 632 Kč
AKCE

Palmy

Samolepky na zeď - příroda Palmy
Cena: 937 Kč

Raketa s hvězdnou…

Samolepky na zeď - Raketa, vesmír
Cena: 425 Kč