Nahá žena

Samolepka na zeď - beauty
S
Samolepka na zeď - beauty
M
Samolepka na zeď - beauty
L
Samolepka na zeď - beauty
XL-směr levý
Samolepka na zeď - beauty

Cena:523 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ 0053
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Tato samolepka na stěnu  vyznačující se svůdnou postavou se hodí  do nočních klubů, ložnic, či jiných podniků. Linie dámy dají stěně a místu zajímavý pohled a dynamiku. Pro rajcovní pohled na ni volte větší velikost.

 

Co jsou samolepky na zeď?

Využijte moderní a originálních design ve výzdobě Vašeho interiéru. Samolepící dekorativní samolepky lze lepit nejen na stěnu, ale na všechny hladké a čisté povrchy, kterými mohou být např. obklady v koupelně, lamina i dřevěné či skleněné povrchy jako skříně, dveře, zrcadla či jiné povrchy v interiéru Vašeho bytu.

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.

Dekoracace na zeď vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.

Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz

postavy Nahá žena

Související zboží

Siluleta Ženy

Akční samolepky na zeď -  Siluleta Ženy
Cena: 400 Kč
AKCE

Bubliny Vertikal

Samolepky na zeď - Bubliny
Cena: 300 Kč
AKCE