Siluleta Ženy

Akční samolepky na zeď -  Siluleta Ženy
Akční samolepky na zeď -  Siluleta Ženy
L - 150 X 70 cm - sleva 18%

Cena:400 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ003
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Tato samolepící dekorace na stěnu Žena Esposa je skvostem na každé zdi. Vnese dynamiku, ale i zároveň její ladné křivky dávají pocit klidu a něhy.Naprosto zajímavá dekorace na zdi, na dveřích, nad pohovkou  atd.

 

 

Co jsou samolepky na zeď?

Využijte moderní a originálních design ve výzdobě Vašeho interiéru. Samolepící dekorativní samolepky lze lepit nejen na stěnu, ale na všechny hladké a čisté povrchy, kterými mohou být např. obklady v koupelně, lamina i dřevěné či skleněné povrchy jako skříně, dveře, zrcadla či jiné povrchy v interiéru Vašeho bytu.

U každé samolepky na zeďmáte pod fotografií možnost výběru velikosti dekorace, na základě které se Vám také automaticky přepočítá cena. Drtivá většina z našich produktů je ve 4 standardních rozměrech. V případě, že požadujete rozměr samolepky, který standardně v naší nabídce nenajdete, kontaktujte nás.

Samolepky na zeď, jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá

 

postavy Siluleta Ženy

Související zboží

Nahá žena

Samolepka na zeď - beauty
Cena: 523 Kč

Postava holčičky

Samolepky na zeď -  Postava
Cena: 501 Kč
AKCE

Skoky do vody

Samolepky na zeď -  Skoky do vody
Cena: 360 Kč