Limba

Samolepky na zeď - Limba
Samolepky na zeď - Limba
Samolepky na zeď - Limba

Cena:400 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ0096
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Zpříjemněte si interiér touto moderní samolepkou na zeď. Motiv působí nadčasově, nikdy nezevšední a bude pořád in. Je vhodná do interiéru kde součástí jsou doplňky oblého tvaru, pokud je nemáte a líbí se Vám, tak není problém nějaký vhodný doplněk k této dekoraci zakoupit.

Dekor je velice žádaný  moderním stylem !!!

 

Co jsou samolepky na zeď?

U každé samolepky na zeď máte pod fotografií možnost výběru velikosti dekorace, na základě které se Vám také automaticky přepočítá cena. Drtivá většina z našich produktů je ve 4 standardních rozměrech. V případě, že požadujete rozměr samolepky, který standardně v naší nabídce nenajdete, neváhejte nás kontaktovat, samolepku Vám v požadované velikosti vyrobíme a vše přizpůsobíme Vaší maximální spokojenosti bez dalších poplatků.

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.

Dekorace na zeď lze nalepit na jakýkoliv hladký povrch jako například dveře, skříně, zrcadla, lednice, obklady apod. Barevné samolepící dekorace zkrášlí každý prostor, od interiérů obývacích pokojů, až po komerční a veřejné prostory. Všechny naše dekorace nevyžadují žádné složité lepení a zvládne je nalepit opravdu každý.  Větší formáty samolepek doporučujeme lepit ve dvou lidech, aby nedošlo ke kontaktu obou lepících ploch. Pro více informací k lepení dekorací na zeď prosím navštivte sekci „Jak nalepit samolepky“.


Související zboží

Alba

Samolepky na zeď - rostlina Alba
Cena: 698 Kč
AKCE

ZALZA

Samolepky na zeď - rostlina Zalza
Cena: 480 Kč
AKCE