Ťapka s kostí

Samolepky na zeď  - Ťapka s kostí
S
Samolepky na zeď  - Ťapka s kostí
M
Samolepky na zeď  - Ťapka s kostí
L
Samolepky na zeď  - Ťapka s kostí
XL
Samolepky na zeď  - Ťapka s kostí

Cena:316 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ 0086
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 Popisek: Set obsahuje vždy kost 20x 10cm a ´tapku 23x23cm, množství si vždy zvolíte dle nabídky.

Z této samolepky na stěnu asi Váš pejsek příliš nadšený nebude, přeci jenom kost není k jídlu. Stále se snažíme zkrášlit naše bydlení ať už samolepkami nebo jinými dekory, ale věřte, že i našim mazlíčkům můžete jejich koutek vylepšit. Tyto naše samolepky velice dobře drží i na  podlaze, takže pokud jste měli myšlenku nalepit ťapky na zem, tak bez jakých koliv problémů a zároveň můžete podlahu i vytírat.

Naše samolepky jsou  tak kvalitní, že drží i pod vodou ve vaně!!!!

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá

Samolepky na zeď nejsou určeny pouze na zeď - lze je lepit také na dveře, skříně, zrcadla, lednice či jakýkoliv jiný hladký a čistý povrch. U všech našich dekorací Vám garantujeme velmi snadné lepení na Vámi vybraný podklad. Samolepky na zeď zvládne nalepit opravdu každý. U členitějších motivů automaticky k objednávce dodáváme přenosovou fólii pro snadné nalepení.

zvířata Ťapka s kostí