Mravenci

Samolepky na zeď -  Mravenci
Xl
Samolepky na zeď -  Mravenci
Samolepky na zeď -  Mravenci
Samolepky na zeď -  Mravenci
Samolepky na zeď -  Mravenci
Samolepky na zeď -  Mravenci

Cena:338 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ 0051
Rozměr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


Popisek: Set obsahuje mravence 20 x 10cm  a  maličkaté mravenečky.

Nálepky na zeď v podobě mravenců dají vtip i hravost místům, které chcete polepit. Jsou  naprosto kuriozní podél stoupajících schodů a jiných ostrých hran jako jsou futra, rohy, poličky a jiná místa. Naprostou naší  doménou je kvalita samolepek, kdy drží jak na dlažbě tak i pod vodou. Proto můžete mravence nalepit  i do vany, kdy vycházejí z ní. Dekor se Vám stane vtipným, ale i poutavým motivem.

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky nejsou určeny pouze na zeď - lze je lepit také na dveře, skříně, zrcadla, lednice či jakýkoliv jiný hladký a čistý povrch.

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat.

Samolepky lze nalepit na jakýkoliv hladký povrch jako například dveře, skříně, zrcadla, lednice, obklady apod. Barevné samolepící dekorace zkrášlí každý prostor, od interiérů obývacích pokojů, až po komerční a veřejné prostory. Všechny naše dekorace nevyžadují žádné složité lepení a zvládne je nalepit opravdu každý.  Větší formáty samolepek doporučujeme lepit ve dvou lidech, aby nedošlo ke kontaktu obou lepících ploch.

Samolepící dekorativní samolepky vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní

Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz

zvířata Mravenci

Související zboží

Mořský svět -…

Samolepky na zeď - Mořský svět
Cena: 632 Kč
AKCE