Siluleta ženy

Samolepky na zeď - osobní
M
Samolepky na zeď - osobní
L
Samolepky na zeď - osobní
XL
Samolepky na zeď - osobní
Samolepky na zeď - osobní

Cena:632 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ 003
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Tato samolepící dekorace na stěnu Žena Esposa je skvostem na každé zdi. Vnese dynamiku, ale i zároveň její ladné křivky dávají pocit klidu a něhy.Naprosto zajímavá dekorace na zdi, na dveřích, nad pohovkou  atd.

 

Co jsou samolepky na zeď?

Využijte moderní a originálních design ve výzdobě Vašeho interiéru. Samolepící dekorativní samolepky lze lepit nejen na stěnu, ale na všechny hladké a čisté povrchy, kterými mohou být např. obklady v koupelně, lamina i dřevěné či skleněné povrchy jako skříně, dveře, zrcadla či jiné povrchy v interiéru Vašeho bytu.

U každé samolepkyna zeďmáte pod fotografií možnost výběru velikosti dekorace, na základě které se Vám také automaticky přepočítá cena. Drtivá většina z našich produktů je ve 4 standardních rozměrech. V případě, že požadujete rozměr samolepky, který standardně v naší nabídce nenajdete, kontaktujte nás.

Samolepky na zeď jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepící dekorace je velmi jednoduchá a rychlá

 


Související zboží

Postavy Baletek

Dekorace na zeď dětské - Baletky
Cena: 460 Kč

Barevné skvrny

Samolepky na zeď - Barevné skvrny
Cena: 807 Kč