Sportovci

Samolepky na zeď - Sportovci
S
Samolepky na zeď - Sportovci
M
Samolepky na zeď - Sportovci
L
Samolepky na zeď - Sportovci
XL
Samolepky na zeď - Sportovci

Cena:741 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ 006
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


Popisek: Sada obsahuje 8 sportovců v různém pohybu, kdy největší výšku sportovce si sami určíte dle nabídky. 

Naprosto vhodná samolepící dekorace na stěnu do komerčních prostorů, tělocvičen, sportovně relaxačních zařízení, wellness a pod. I tyto zařízení se dají velice zkrášlit .

Co jsou samolepky na zeď?

Proč se začaly vůbec vyrábět samolepky postav.Zjistilo se, že postavy na stěně jsou ohromující a jejich přítomnost přináší pocit klidu a zároveň se stávají našimi společníky. Nejprodávanějšími postavami jsou: postava holčička s bublifukem a klouček s bublifukem. Děti v jejích přítomnosti se cítí velice v klidu a zárověň vyplní prázdné zdi v pokojíčku.Vyberte si  z naší velké  nabídky, kdy samolepka postavy bude doménou na Vaší zdi.   

Samolepkyna zeď lze nalepit na jakýkoliv hladký povrch jako například dveře, skříně, zrcadla, lednice, obklady apod. Barevné samolepící dekorace zkrášlí každý prostor, od interiérů obývacích pokojů, až po komerční a veřejné prostory. Všechny naše dekorace nevyžadují žádné složité lepení a zvládne je nalepit opravdu každý.  Větší formáty samolepek doporučujeme lepit ve dvou lidech, aby nedošlo ke kontaktu obou lepících ploch. Pro více informací k lepení dekorací na zeď prosím navštivte sekci „Jak nalepit samolepky“.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.

U každé samolepky na zeď máte pod fotografií možnost výběru velikosti dekorace, na základě které se Vám také automaticky přepočítá cena. Drtivá většina z našich produktů je ve 4 standardních rozměrech. V případě, že požadujete rozměr samolepky, který standardně v naší nabídce nenajdete, kontaktujte nás.

Samolepící dekorativní samolepky vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.

Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz

 

 
postavy Sportovci
sport Sportovci