Postava saxofonisty

Samolepky na zeď - Postava saxofonisty
S
Samolepky na zeď - Postava saxofonisty
M
Samolepky na zeď - Postava saxofonisty
L
Samolepky na zeď - Postava saxofonisty

Cena:589 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ 0042
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


Popisek: Set obsahuje postavu saxofonisty a jednotlivé notičky. Noty  rozhažte dle své nálady a po týdnu je můžete opět sundat a dát je na jíné místo.

Tato samolepící dekorace je velice vhodná do školních zařízeních, pokojů větších dětí, ale může být umístěna  i nad dětskou postýlkou. Všichni kteří slyší hudbu a jsou jejími fanoušky, ocení tuto dekoraci. A hlavně umocníte styl, který máte rádi.

A perličkou je, že naše samolepky drží i pod vodou a to díky své vysoké kvalitě!!!

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď lze nalepit na jakýkoliv hladký povrch jako například dveře, skříně, zrcadla, lednice, obklady apod. Barevné samolepící dekorace zkrášlí každý prostor, od interiérů obývacích pokojů, až po komerční a veřejné prostory. Všechny naše dekorace nevyžadují žádné složité lepení a zvládne je nalepit opravdu každý.  Větší formáty samolepek doporučujeme lepit ve dvou lidech, aby nedošlo ke kontaktu obou lepících ploch. Pro více informací k lepení dekorací na zeď prosím navštivte sekci „Jak nalepit samolepky“.

 Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.

U každé samolepky na zeď máte pod fotografií možnost výběru velikosti dekorace, na základě které se Vám také automaticky přepočítá cena. Drtivá většina z našich produktů je ve 4 standardních rozměrech. V případě, že požadujete rozměr samolepky, který standardně v naší nabídce nenajdete, kontaktujte nás.

Dekorace na zeď vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.

Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz

 

 
postavy Postava saxofonisty

Související zboží

Rostlina Tarako

Samolepka na zeď - rostliny Tarako
Cena: 510 Kč
AKCE

Noty

Samolepky na zeď - Noty
Cena: 774 Kč