Postava kloučka

Samolepky na zeď - Postava kloučka
Samolepky na zeď - Postava kloučka
Samolepky na zeď - Postava kloučka
XL - Výška postavy 120 cm, bubliny až 25 cm - sleva 15%
L - Výška postavy 80 cm, bubliny až 20 cm - sleva 30%

Cena:490 Kč
Původní cena:0 Kč
Dostupnost:skladem
Kód:ZZ0031
Rozměr
Směr
Barva
010 Bílá 021 Žlutá 031 Červeno vínová 035 Pastelově oranžová 041 Sytě růžová 043 Levandulová - fialová 045 Růžová 047  Červená 053 Světle modrá 063 Limetková 064 Žlutě zelená 070 Černá 071 Šedá 083 Oříškově hnědá 092 Tmavě čokoládová


ks


 

Popisek: V sadě je vždy1 klouček a různé velikosti bublin. Možnost výběru i 2 barev příklad: klouček černý a bubliny oranžové, vše napsat při objednání do kolonky POZNAMKA.

Koukáte na tuto zajímavou samolepku jejíž tvary vyjadřují postavu kloučka a kladete si otázku kam ji pak dáte? Dle naší praxe ji zákazníci rádi aplikují do dětských pokojíčků ale i jiných dětských zařízeních jako je (dětský domov, školky, sportovní haly a jiné)

Specifická je tato samolepka v tom, že se přizpůsobí Vašemu místu, které máte v bytě. Bubliny jsou jednotlivé a umístit je můžete třeba i do vany. Nyní asi přemýšlíte nad tím jak může samolepka držet pod vodou. Ano drží a to díky své vysoké kvalitě, která obsahuje folie samolepky. Velice krásné jsou i rybičky plující ve vaně.

 

Co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď,  jsou vyráběny z  vinylového matného materiálu a schopnost této folie je ta, že se dají opakovatelně aplikovat na jiná  místa v interiéru , aniž by znehodnotily povrch, kde byla samolepka umístěna.

Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá.

U každé samolepky na zeď máte pod fotografií možnost výběru velikosti dekorace, na základě které se Vám také automaticky přepočítá cena. Drtivá většina z našich produktů je ve 4 standardních rozměrech. V případě, že požadujete rozměr samolepky, který standardně v naší nabídce nenajdete, neváhejte nás kontaktovat, samolepku Vám v požadované velikosti vyrobíme a vše přizpůsobíme Vaší maximální spokojenosti.

Samolepící dekorativní samolepky vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.
Příjemný výběr samolepky na zeď Vám přeje tým www.samolepky-na-zed.cz

Související zboží

Bublifuk

Samolepky na zeď - Bublifuk
Cena: 415 Kč
AKCE

Bubliny Vertikal

Samolepky na zeď - Bubliny
Cena: 300 Kč
AKCE